Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetértesz, hogy mindenkivel...

Egyetértesz, hogy mindenkivel úgy kell viselkedni, ahogy teveled bánik?

Figyelt kérdés
Tehát, ha valaki kedves, jó velem, akkor én is megadom neki a kedvességet és én is pozitívan állok hozzá. Ellenben ha bunkó velem, belémáll, elkezd sértegetni, személyeskedni, ordibálni, akkor én is kemény, határozott fellépést mutatok fel vele szemben és extra bunkó leszek vele. Ha kell, az asztalt is felrúgom és leordítom a hajat is a fejéről, ha méltatlan támadás ér.

júl. 15. 16:50
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
22 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell kedvesnek lenni egy bunkóval, de a szintjére sem kell lesüllyedni. Jobb elkerülni, vagy otthagyni a saját levében főni az ilyet.

Meg olyan is van, aki mézes mázos veled, közben egy utolsó Sz.rkavaró, azzal sem kell kedveskedni.

júl. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Bizonyos fokig. Alapból passzívan állok, de nem bunkón mindenkihez. Ha kedves, vagy megtisztel, mindenféleképpen én is azt teszem.


Ha meg leáll bunkózni ,,Jó volt veled, kár hogy vége van/ Jól áll a távolság."

NEGATÍV ENERGIÁT NEM PAZARLOK SENKIRE.

júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem leszek bunkó senkivel csak azért, mert ő is az velem. Nem állok vele szóba többé és kész. Egyébként udvariasan is el lehet küldeni valakit a p...ba úgy, hogy értse.
júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sokáig próbáltam nem visszaszólni, tűrni, de az ilyenek nem érdemlik meg a kedvességet. Vagy vissza kell támadni, vagy nyilvánosan megszégyeníteni az ilyet, mert másból nem ért. Példa, ha munkahelyen cseszeget, beszól, kiabál valaki, akkor úgy ordítani vissza neki, hogy az egész munkahely hallja. Nagyon fel tudnak idegesíteni.
júl. 15. 17:01
 5/12 A kérdező kommentje:
Veletek már fordult elő, hogy egy agresszív idegbeteg betalált benneteket, sértegett, ordítozott, nálatok pedig elszakadt a cérna és nekimentetek?
júl. 15. 17:04
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a nagy helyzet hogy nem feltétlenül bunkó az akit annak gondolunk. Tapasztalatból mondom hogy volt egy személy aki nagyon halkan köszön, egyszer nem köszöntem neki vissza mert nem hallottam és hónapig mindenkinek mondogatta hogy mekkora bunkó vagyok stb. Aztán cseszett velem beszélni erről vagy valami aztán mikor elkezdett beszélgetni velem akkor egyből rájött hogy nem is vagyok bunkó és nem kéne egyből egy kis dologból ítélkezni amiről lehet hogy nem tehettem.

De ha valaki egyértelműen az, akkor sem kell vele bunkózni, hidd el jobban felcseszi ha normálisan állsz felé és nem mutatod ki hogy megbántott.

júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Eleve nem mindenki ugyanúgy definiálja a bunkó embert, illetve mindenki más viselkedési mintákat, cselekedeteket gondol, érez (!) bunkónak. Azzal meg semmit sem nyerek, semennyivel sem vagyok előrébb, ha én is felveszem a bunkónak vélt emberek stílusát.

Nem egyszer jártam már úgy, hogy ok nélkül voltak velem lekezelőek emberek, de amint még több kedvességgel fordultam feléjük, rájuk mosolyogtam, lágyan, de mégis határozottan beszéltem, visszább vettek. Olyan is volt, aki láthatóan kicsit meg is zavarodott pár pillanat erejéig.

júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lepereg és otthagyod.
júl. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hótmindegy.

Azt vettem észre, hogy mindegy, ha pl.: velem mindenki szórakozhat, kicselezhet, átverhet, mert idővel ők is megkapják a sorstól a jussukat betegség, veszteségek, emberi problémák mentén, tehát kár szitkozódni, bosszút állni a másikon. Szerintem.

júl. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9, én ugyanígy vagyok vele! Eddig bevált...


[link]

júl. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!