Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Strandon le szoktatok menni a...

Strandon le szoktatok menni a víz alá? Mennyi időre és hogyan?

Figyelt kérdés
Úszómedencében többen úsznak víz alatt. Strandmedencében máshogy mennek víz alá, talán leginkább gyerekekre jellemző ez.

júl. 14. 20:26
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

10. csak a kisgyerekek és bácsik, nénik? A közöttük lévő életkorúak nem, pl. fiatal férfiak, fiatal nők és nagy gyerekek? :D

júl. 14. 23:03
 12/21 anonim ***** válasza:
44%
11# Megfogtad a lényeget.. Emberek testnedvei, izzadságcseppjei, húgycseppek, kakadarabkák és egyéb finomságok elegye.. Az semmi, de csomó olyan párt látok, akik konkrétan dugnak a strandmedencében. Nem vicc!! Saját szemmel láttam. Abba a vízbe inkább nem megyek bele..
júl. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
12. Jó, jó, ennyire nem kell ecsetelni, elsőre is érthető volt. Csak poénkodtam.
júl. 14. 23:09
 14/21 anonim ***** válasza:
34%
Nem megyek alá, de eleve a vízbe se szívesen megyek be, általában csak pár percre hogy vizes legyek, aztán fekszem a parton, vigyázok a cuccokra, olvasgatok, ha kijönnek a többiek dumálunk, sörözünk, ilyesmi. Mondjuk mi inkább a Balatonra járunk medencés strandok helyett, ott jól elvagyok, nincs tömeg, van árnyék.
júl. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
33%
Soha nem megyek a víz alá. Én ugyanis bevallom pánikolni kezdek ha víz éri az arcomat. Pedig tudok úszni, mert rendszeresen uszok de fejem kint a vizbol
júl. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanazt tudom mondanom, mint a 2-es válaszoló. Én 33 éves nő vagyok. 6 évig jártam gyerekkoromban úszóedzésre. A víz a lételemem. Bárhol vagyok, mindig lebukom a víz alá, főleg azért is, hogy a fejem is vizes legyen, hogy hűtse a fejemet a víz nyáron.
júl. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
52%
3 évvel ezelőtt Svájcban nyaraltunk a Sempachersee-nél, ahol lementem a víz alá és olyan fülgyulladást kaptam mindkét fülemre egyszerre, hogy 6 hétre szinte teljesen megsüketültem. Csak akkor hallottam valamit is nagyon halkan, ha 10 cm-ről ordítottak velem. Soha életemben nem volt még olyan durva fülgyulladásom, mint akkor. Nagyon fájt és nagyon hosszan elhúzódott. És nagyon süket voltam hetekig. Nem megyek víz alá soha többet.
júl. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
#2 véleményét osztom, 46 évesként
júl. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
47 éves férfi vagyok, mindig lemegyek a víz alá. Hasra fekszem és a vízbe nyomom a fejem és nézem a medence alját, vagy medence szélébe kapaszkodva megyek le. Állok fejen, kézen is a vízben és bukfencezek is. Néha a medence aljára próbálok leülni, lefeküdni. Szeretem a vizet.
júl. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
49%
Nem, nem szeretném, ha vizes lenne a hajam. Nehezen szárad.
júl. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!