Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Strandon le szoktatok menni a...

Strandon le szoktatok menni a víz alá? Mennyi időre és hogyan?

Figyelt kérdés
Úszómedencében többen úsznak víz alatt. Strandmedencében máshogy mennek víz alá, talán leginkább gyerekekre jellemző ez.

júl. 14. 20:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Tele van bacival a víz és nagyobb a fertőzés kockázata, ha orrba-szájba-fülbe megy.
júl. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

37 éves vagyok, és mindig lemegyek a víz alá, úszómedencében is, strandmedencében is, tóban is, tengerben is. Mindig is ezt csináltam, gyerekkoromban is, és később is. Nekem ez a strandolás, enélkül nekem nem is lenne élvezetes.

Mennyi időre? Hát ha úszók, akkor ahogy kiadja a ritmus, strandoláskor meg amíg bírom levegővel, vagy ahogy jól esik.

júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindig lemegyek, lemerülök a víz alá, huszonéves létemre is. Lehet kissé gyermekded, de nekem is hozzátartozik a strandoláshoz. Úszómedencében nem is komfortos, ha úgy úszom, hogy nem megyek le a víz alá.
júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Nem,sose mentem,nem is fogok.
júl. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem
júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
36%
Én csak röhögök az ilyeneken, hogy bele se gondolnak, hogy abba a vízbe hányan szarnak bele meg hugyoztatják bele a büdös kölküket. 😂
júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz mint a #2 válaszoló. Akár én is írhattam volna. Még a kor is stimmel.
júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%

Nem szívesen megyek le a víz alá. Egyszer régebben amikor lementem, mert ki akartam próbálni, hogy meddig bírom, felbukkanás után pont az arcom előtt 1 centire lebegett a vízben egy hatalmas nagy kemény sz.rdarab.

Ha 1 másodperccel tovább bírom víz alatt, akkor pont a fejem fölé úszott volna, és amikor felbukkanok, saját magam koronáztam volna meg egy méretes barna koronával. Azóta is a szemem előtt van a jelenet, hogy a számtól 1 centire úszott Barna Aranka. Én többet nem kísértem meg az ördögöt, az biztos!

júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
8# Barna Aranka XDDDDD
júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem.. Az uszodában kicsípi a szememet a klór, a strandon meg a medencét a kisgyerekek, bácsik, nénik telehugyozzák. Nem teszem a fejemet hugyos vízbe.
júl. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!