Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Többször hallottam már, hogy...

Többször hallottam már, hogy ne elvárásokkal induljak egy szerelemnek, barátságnak, programnak stb., de én nem tudom, hogy kell csinálni, ti tudjáto k?

Figyelt kérdés
Ha igen, elmondhatnátok, hogy lehet nem elvárni. Hasonlóan lehetetlennek érzem, mint hogy valamit felejts el, vagy ne hasonlítgass (ha már van hasonlítási alapod). Mármint azt a módszert hallgatnám szívesen, hogy kell ezt szívből. Mert mantrázni az eszemnek, a tudatomnak én is tudnám szerintem, de még soha nem voltam a közelében sem, hogy a szívem is így érezzen.
júl. 14. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
úgy, hogy csak szimplán jól érzed magad, függetlenül a társaságtól, eseményektől, stb.
júl. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elhatározással megy ez? Jól érzem magam, társaságtól, eseményektől függetlenül. Konkrétabban fogalmazz kérlek, hogy juthatnék el idáig, mert épp ez az, ami nem megy. Mire ezt bemantrázom magamnak, az elvárásaim már rég ott vannak.
júl. 14. 20:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy benne vagytok együtt a "flow"-ban (jelenben), élvezitek a pillanatot, egymást, nem azon kattogtok hogy mit kaphattok a másiktól, hanem hogy mit adhattok a másiknak.
júl. 15. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne akarjál egyből mindent. Az első pillanatól kezdve számoljál vele, hogy nem jön össze a kapcsolat. Tarts távolságot kezeld lazán, és igyekezél ne kétségbeeseten nyomulni. Két ember véletlenszerűen találkozik, elégé minimális az esélye, hogy abból egy minden szempontból kielégítő hosszutávú kapcsolat legyen. Ezt előrre fogadd el, ne erőltesd, mert nagy eséllyel nem sikerül.
júl. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4, értem, de nem csak a párkapcsolatok érdekelnek, mindenhez így állok hozzá.

Ha azzal számolok, hogy lehet, nem jön össze stb., megpróbálok nem elvárni, az nem elfogadás, csak megalkuvás részemről. Beletörődés.

júl. 15. 18:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!