Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak ilyen emberek?

Miért vannak ilyen emberek?

Figyelt kérdés

Nemrég kiírtam egy kérdést egy könyvel kapcsolatban. Kíváncsi voltam, hogy az a könyv ami nekem nem annyira tetszett, milyen érzéseket vagy gondolatokat vált ki egy masik emberből. Kíváncsi voltam, hogy az emberek az adott könyvben milyen olyan pozitìv dolgott láttak, ami nekem nem tünt fel. Tehát egy olyan kerdés volt, ami semmiben sem utalt arra, hogy én lány vagyok vagy fiú, de jött egy privát üzenet, hogy idézem "dugnám a puncidat". Először egy kicsit lefagytam, nem gondoltam volna, hogy emberek ilyet képesek írni másoknak. Megírtam a srácnak, hogy mit vár most azzal, hogy ezt megírta nekem. Megírtam neki, hogy ez mennyire egy udorító viselkedés, majd ezek után tiltottam.


Ennél többet tudnék csinálni? Egyáltalán miért ír valaki ilyet? Egyszerűen nem értem mi ilyenkor a cél?



júl. 12. 14:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"és egyből lenge ruhás nőkről küldözget képeket, mintha ő lenne rajtuk. Persze ezeket netről lopja, de biztos vannak akik bedőlnek neki."


A lényeg hogy Te nem, különben már nem itt tartanál! :P

júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Semmiképpen nem kell az ilyeneknek visszaírni. Az utolsó kérdésedre a válasz, hogy pontosan az a céljuk, hogy valamilyen heves reakciót váltsanak ki másokból, mert más eszközzel nem tudnak figyelmet kicsikarni a környezetükből. Azzal, hogy felhergelted magad (jogosan) és válaszoltál neki, ki is elégítetted ezt az igényét.

Én is kaptam már ilyet, amiben az volt, hogy "Megdu.lak." (Nyilván cenzúra nélkül.) Tiltottam a felhasználót és töröltem az üzenetet. Olyan sok ilyen ember van, hogy már fel sem bosszantom magam rajtuk.

júl. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#11

Próbálhatsz provokálni, nem fogok rá reagálni. Nem, én nem dőlök be neki, ugyanis első dolgom az ilyen gyanús egyéneknél, hogy rákeresek a képekre...

júl. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
13. Nem provokálok, csak egy kis humor a szituáció a végett, sajnálom hogy ennek veszed! :)
júl. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#14

Oksa, béke :D

júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Amikor nők egészsége kategóriában írsz, és kapod a gusztustalan üzeneteket, az egy külön bugyra a pokolnak. De hát ezek a férfiak. Amióta online vagyok, azóta megy ez. Nem csoda, hogy sok nőnek elmegy a kedve az ismerkedéstől, ismerve a férfiak igazi arcát.
júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#16: Az, hogy ezer emberre jut 1-2 ilyen aberrált, még nem lehet általánosítani mindenkire. Ezek szélsőséges esetek, és nem "a férfiak".
júl. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ennek lepontozás lesz a vége, de azért leírom:

az ilyen helyzetek miatt kérjük már évek óta, hogy le lehessen tiltani, vagy legalábbis kikapcsolni, azt a funkciót, hogy privát üzeneteket fogadhassunk. Nagyon sok para tag volt/van itt, akik elég meredek üzenetek írására képesek.


Tudom, könnyű ezt mondani, de kérdező, próbáld nem magadra venni ezeket. Vannak, akik ugyanazt a mocskos, problémás üzenetet elküldik x embernek, aztán nekik már az siker, ha 1 valaki reagál rájuk. Nem csináltam ilyent, de voltam már a másik oldalon: egy tag ugyanazt az üzenetet küldözgette el nekem, de ilyen 2-4 alkalommal, csak mindegyiknél más-más kérdés alá írt válaszomra reagálva.

Szerintem unatkoznak, provokálni próbálnak, vagy azt hiszik, ez bejön bárkinek is. Ne írj ilyeneknek, ezzel csak adod alájuk a lovat, és egyre jobban felbuzdulnak a figyelem miatt.

júl. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ilyenek sajnos mindenhol vannak, nem is kevesen. Aki ilyen szinten primitív, azokat nem fogja semmi sem meghatni, nem fogják magukat szégyellni, hanem csinálják tovább ezt az okádék viselkedést, mondván "hátha".
júl. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Az, hogy ezer emberre jut 1-2 ilyen aberrált, még nem lehet általánosítani mindenkire. Ezek szélsőséges esetek, és nem "a férfiak"."


Az a baj, hogy ez nem 1000-ből 1-2. És ha elmondod normálisnak hitt férfiaknak, nem hisznek neked, vagy mentegetik a pasast, hogy nem úgy gondolta.


Sajnálom, ez a valóság.

júl. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!