Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan és miért lesz valakiből...

Hogyan és miért lesz valakiből pedofil?

Figyelt kérdés

júl. 8. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan és miért lesz valaki pszichopata, gyilkos vagy bármi hasonló? Miért lesz valaki meleg?


Így születik vagy ilyenné formálódik valami hatására, de ezeket a psziszhológiai dolgokat nem tudjuk megmagyarázni.


Elhiheted, senki nem úgy lesz pedofil, hogy felkel és úgy dönt, a gyerekekhez fog vonzódni.

júl. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem úgy lesz valaki pedofil, csak mert egyik nap úgy kelt fel és ez az ötlete támadt. Egyszerűen nem értem, hogy miképpen válik valaki pedofillá vagy erőszaktevővé.
júl. 8. 17:07
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Legtöbbször szexuálisan bántazott gyerekekből lesz pedofil. Egy felnőtt súlyosan visszaélt velük, utána már csak a gyerekekben látnak bármi vonzót. A sorozatgyilkosok között is rettentően magas az arányuk.
júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

1


Azért ne mosd össze a belső dolgokat a cselekedetekkel.


Hogy valaki gyilkos lesz-e, arról ő maga dönt, akárcsak arról, hogy gyerekeket molesztál-e vagy sem.

Utóbbihoz például nem kell a fejletlen gyerektestre izgulni, megy anélkül is...


Vagy nem teljesen a témába vág, de tudok egy olyan esetet, hogy az egyik ovodai alkalmazott megerőszakoltatta az egyik nagycsoportos kislányt az akkor kb 12 éves unokájával, mert utóbbi már szerinte abba a korba ért, hogy meglegyen a "felnőtté avatás" vagy már pontosan nem tudom mi.

júl. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak elméletek, de pontosan nem tudják az orvosok sem, hogy miért. Veleszületett dolognak tekintik egyesek.
júl. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez nem kell trauma. Kb. ugyanolyan, mint a hetero- vagy homoszexualitás. Azt sem olyasmit, amit meg tudnál magyarázni, csak van és kész. A pedofília is ilyen. Egyszerűen vonzónak találja a gyerekeket és ennyi, ugyanúgy, ahogy én heteroszexuális nőként a férfiakat, meg egy leszbikus nő a nőket.


Egyébként döbbenetesen sok emberben van pedofil hajlam. Sokkal többen, mint gondolnád. Az ismerőseid között is vannak ilyenek. Csak a legtöbb ember tudja, hogy ez rossz és soha a büdös életben nem beszél róla. Meg elnyomják magukban. Egy részük viszont, akiknél tettelegességig megy, valószínűleg pszichopaták is, nem éreznek empátiát. Egy empatikus ember soha nem nyúlna kisgyerekhez.

júl. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
A pedofilok beteg emberek. Undorító dolog 7-8 évesekre izgulni. Az ilyen az én szememben nem is ember.. Ellenben a homoszexualitással semmi probléma nincs, hisz egs meleg nem árt senkinek. Az a pedofil, aki pedig kiéli a hajlamait, az egy nagy nulla az én szememben, egy emberi hulladék..
júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Belép a Fideszbe úgy...
júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
Erre még a tudomány mai állása sem talál magyarázatot. Szerinted a gyakori felhasználói majd fognak? Vagy ez csak egy olyan kérdés, amire sok kommentet/reakciót és gyűlölködést vársz?
júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Általában önbizalomhiányos, gyámoltalan emberek, akik tényleg pedofilok. Tehát akik ténylegesen kisgyerekhez vonzódnak. (Aki erőszaktevő, de nem vonzódik, vagy kamaszokhoz vonzódik, az más.) Sokuk belül gyereknek érzi magát, vagy úgy érzi velük van egy szinten valamilyen szempontból. Másrészt meg ahogy már írták is, ez egy orientáció, mint hogy valaki homoszexuális, stb. Annyi különbséggel, hogy ezt nem lehet megélni a valóságban, vagy ha igen, az szörnyű következményekkel jár (az áldozatra nézve, annak nyomorúság lesz utána az egész élete... Persze az elkövető meg börtönbe kerül, de az 'kismiska'.)
júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!