Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az, amivel egész életedben...

Mi az, amivel egész életedben meg kellett küzdened? Van valamilyen visszatérő motívum, probléma?

Figyelt kérdés
Nekem a magány ilyen. Gyerekkorom óta magányos vagyok, felnőttként is. Persze voltak jobb periódusaim, de mindig visszatér a magány.

júl. 4. 22:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
Szorongás, önbizalomhiány, a tény, hogy nem tudok kellően kiállni magamért, és a magány.
júl. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%

Nekem is a depresszió és a szorongás amik még jelen vannak az életembe.

Traumák sokasága hatására vannak triggereim amik ha aktiválódnak újra bezárok(jobb esetben).

Van, hogy rám jön az üresség érzése. Vagy pont a szorongás és depresszió az amit újra előhoz.

Sokszor társulnak ehhez öngyilkos gondolatok, hogy már nem szeretném tovább folytatni nem akarok többet szenvedni.

júl. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy kik a notórius leszavazók, én köszönöm mindenkinek a válaszat.
júl. 5. 07:50
 14/19 anonim ***** válasza:
50%
A viszonzott szerelem mindig elkerült.
júl. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%
Megtanulni szeretni, saját magamat és másokat is
júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%

Tekintve hogy a lehető legmérgezőbb családból származom, így csak a gond van


Magam sem értem hogyha több ezer kilométerre vagyok tőlük, akkor is miért ül rajtam ez az átok

júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
53%
A lepontozók szerint mi a helyes válasz a kérdésre?
júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Igen 16-os, nagyon durva dolog ez, hogy az ember fejébe ültetik el a börtönt és akárhova megy ott van, viszont ez azt is jelenti, hogy bárhol van az ember, kiszabadulhat.
júl. 5. 12:37
 19/19 anonim ***** válasza:
58%

Egy gyerekkori trauma után indult érzelmi evés, ebből kialakult függőség, és életveszélyes elhízás. 37 éves koromra sikerült lefogyni 4 éven belül, úgy, hogy rengeteg munkával, odafigyeléssel, tudatossággal, kontrollal, megtanultam különbséget tenni az érzelmi és a fizikai éhség között, de minden napom küzdelem azóta is, mert ez sok sok évem végig kísérte, és évtizedes berögzült szokásokat borzasztó nehéz leküzdeni, és állandóan tudatosan figyelni minden étkezésre.

Borzasztó nehéz, de legalàbb megéri, mert nem arról szól az életem hogy fáj minden porcikám.:) Annak vége.

júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!