Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyenkor este mit csináltok még?

Ilyenkor este mit csináltok még?

Figyelt kérdés

júl. 4. 19:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyereket altatom, addig a sötétben fekszem nyitott szemmel egy órát. Utána fáradtan zuhanyzok, pakolok amit halkan lehet, netflixezek bűntudattal, hogy kéne edzenem, olvasnom kb egy fél órát és utána elalszom.
júl. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

11?

Mi a funkciója a nyitott szemmel fekvésnek?

Mi akadályoz abban, hogy eddz?

júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kedves 12!

Szívesen válaszolok a kérdésedre.

Hogy ne aludjak el, mert akkor fürdés és fogmosás nélkül reggelig alszunk, mivel a férjem jókat szundikál,amíg nem szólok hogy átteheti a kiságyba a gyermeket, mert ő el is bírja.

Az edzésben pedig a fáradtság akadályoz, hogy 11-től van összesen 1-2 órám magamra és mindenre, emiatt sokszor inkább a szórakozást vagy a kisebb energiával járó pihenést választom sajnos. Korábban sokat edzettem, most motiválatlan vagyok, mivel nincs időm soha magamra, nincs meg a testi-lelki egyensúly, így nehezen veszem rá magam.

júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyk, filmezés, városnézés, takarítás, néha olvasás.
júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Most értem haza fél órája, még egy csomó mindent fogok csinálni.

Most megeszem a vacsimat, aztán elkezdek összecsomagolni, mert szombaton utazunk. Kaptam egy szatyor uborkát, azt még be akarom dunsztolni ma. Aztán vagy olvasok, vagy nézek valami filmet kettőig, amíg a férjem is megérkezik. Aztán fürdés, alvás.

júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha következő nap nem kell korán kelnem (6 óra előtt), GyK-n írogatok, általában sorozatot nézek, vagy videókat, majd olvasok és úgy alszom el. Ha korán kell kelnem, akkor átnézem a következő napi teendőket, picit itt válaszolgatok, meg igyekszem minél hamarabb feküdni és aludni. Ha nem megy, olvasok kicsit.
júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
magamhoz nyúlok
júl. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Alszok
júl. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!