Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha munka után haza értek,...

Ha munka után haza értek, akkor ti mit csináltok?

Figyelt kérdés

2023. aug. 4. 15:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Ha éjszakás vagyok, alszok.

Ha nappalos, akkor főzök, majd tanulok, ameddig fent tudok maradni.


A munkám heti 60 óra, mellette egyetemre járok levelezőn.

2023. aug. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Zabálok, kiverem, tusolok, tolok egy kávét, elszívok pár cigit, vécé, fogmosás, alvás.
2023. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
Iszok vmit, kávét, sört, Somersbyt, pohár bort, ami jólesik, mosás bepakolása, kajacsinálás, evés, tévé, fürdés, közös idő, alvás.
2023. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%

Zuhanyzom, főzök vagy eszem, ha van kész valami, közben megnézek egy rész sorit, utána chillezek az erkélyen, gyakorizok, játszom, olvasok, amihez épp kedvem van. Ma pl mosogattam is, most meg mindjárt lemegyek az Aldiba és veszek hétvégére kaját, mert üres a hűtő.

Vagy van valami programom, tegnap pl megmásztuk a Normafát egy barátnőmmel meló után. Ez ritkább, hogy hétköznapra szervezek programot, de néha így tudok csak valakivel találkozni, ha hétvégére van már más.

2023. aug. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó, te mikor érsz haza? Tök sok mindent csinálsz. Vagy csak sok az energiád? :)

Én csak punnyadni tudok, mikor 6 óra vagy fél 7 felé hazaérek.

2023. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Metionin ***** válasza:
25%
Ha kell főzök, mosogatok, elmegyek boltba, utána elmegyek edzeni, utána még egy kicsit gépezek, olvasok, aztán alszom.
2023. aug. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Sunshinedoll ***** válasza:
87%
Változó, hétfőn meg kedden edzeni járok, csütörtökönként nyelv órám van, a többi időt meg beosztom. Bevásárolok, főzök, olvasok, takarítok, készülök a nyelvórámra, gépezek, néha itthon tornázok, sétálok egyet.
2023. aug. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
De itt most amúgy, mi a bánatos f@szomat pontoznak az emberek? 😃 Mindenki, azt csinál, amit akar, most ennek meg annak a szerencsétlen baromnak, nem tetszik, pl hogy az egyik eszik, a másik tesped, vagy mi bajotok van? 😃
2023. aug. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%

A Gyakori tele van önsorsrontó, sztahanovista idiótákkal. Ezért pontozzák fel azt, akinek hasonlóan szar sorsa van. 😂

Amúgy ti tök jókat írtatok, alig várom, hogy vége legyen a sulimnak, és én is újra a hobbijaimmal foglakozzak munka után.:)


(1. voltam)

2023. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20%
#5 Hétfőn és kedden későn, délelőttös héten is, de szerdán 4 körül, csütörtök 3 körül, pénteken pedig 1 körül :D (De változó, mert ma is elszüttyögtem bent a dolgommal a végén és így ma csak 2-re értem haza.) Délutános héten fixen 8 körül, olyankor kevesebb mindenre van idő, 11 körül szoktam elaludni, függetlenül attól, hogy mikor kelek, szóval ha reggel dolgozom, akkor sok időm van délután. Sok energiám van, de szerintem ezek azért nem olyan fárasztó dolgok, leülni a gép elé, vagy ide írkálni😂 Főzni gyors kajákat szoktam (zöldség valami körettel általában, vagy akármi ami serpenyőben hamar kész) az Aldi öt perc sétára van, szóval az sem egy nagy utazás.
2023. aug. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!