Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van akkor ha még el se...

Mi van akkor ha még el se mentem szabadságra, de már fizikailag rosszul vagyok attól hogy majd vissza kell jönni? és ez tönkreteszi magát a szabimat is mert megkeseríti az egészet

Figyelt kérdés
júl. 4. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Új munkahely.
júl. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
évek óta itt vagyok és mindig rosszul voltam a szabi utolsó napján, napjaiban. aztán már a szabi alatt végig. de olyan még eddig nem volt hogy még el se mentem szabira de már attól vagyok rosszul hogy vissza kell jönni. ez új. ilyen még sose volt.
júl. 4. 18:51
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Keress más munkahelyet, meg keress egy pszichológust, aki segít rendberakni a lelkivilágodat.
júl. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
egyébként a családban ismerősi körben nincs olyan aki ne lenne rosszul ha közeleg a szabi vége... mindenki rosszul van attól hiogy menni kell vissza melózni. mert hát legyünjk őszinték kii örül annak ha szar pénzért idegen barmokkal összuezárva kell végezni olyat napi 8 órában amit 5 percet se csinálna ha nem lenne muszáj....
júl. 4. 18:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem örül, hogy vissza kell menni, aki vacak helyen dolgozik. De lássuk be, ennyire stresszelni nem normális.

Próbálj új munkahelyet keresni, mit veszíthetsz?

júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én szeretem a kollégáimat, nem idegen barmok. Ettől függetlenül pihenni meg a barátaimat jobban szeretem nyilván, de rosszul azért nem vagyok egy szabi végétől.
júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Fölös azzal jönni, hogy keress új munkahelyet, mert: A, minden magyar munkahely egy rakat xart sem ér; B, Mivel a magyar 2006-2010 közt kikövetelte, hogy munkaalapú társadalmat akar, amit Viktorta meg is valósított, így nem csoda, hogy nem tudnak sokan lenyugodni 1-1szabi alkalmával. Tehát nem lehet nyugi.
júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek a munkahelyemen dolgozni, pedig 10-11órákat kell egyben lenyomni. Néha volt olyan hogy nem volt kedvem menni 6 év alatt, mert magánéleti gondjaim voltak, vagy fáradtabb voltam, vagy valami nagy kavarodás volt benn, de az esetek többségében örömmel megyek. Nem keresek amúgy sokat, de szerencsére kettőnk fizetéséből kijövünk a férjemmel.

Szerintem keress másik munkát, mert innen már csak jobbat találhatsz.

júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne menj el szabira és nem lesz ez a probléma.
júl. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem eddig minden munkahelyem szar volt. Most szabadúszó vagyok 20 éve, ez is szar, de nem annyira.
júl. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!