Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Drog függőnek számít az is...

Drog függőnek számít az is aki nem fizikailag függ a szerektől, hanem mentálisan menekül a tiszta pillanatoktól?

Figyelt kérdés

Kezd bennem felötleni, hogy tényleg függő lehetek.


Illetve elvonóra lehetne ilyennel menni vagy kiröhögnek?


Semmi olyan nem használtam amitől kialakulhatna fizikai függőség, pl heroint meg ilyeneket.


2022. júl. 14. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el egy anonim gyűlésre és ott nyugodtan kérdezd meg.Ismerkedj meg olyanokkal akik ugyanúgy kezdték mint te. Ha ebbe menekülész hogy jól legyél az már függőség.Ez a "megoldásod" a dolgaidra. Talán míg megvan az eszed ahhoz,hogy így átgondold addig hagyd abba és menj pszichológushoz,árban talán nem több és tényleg segít,nem csak eltakarja pár órára a gondokat.Anonimra mindenképp elmennék mert ott a valósággal találkozol,hogy hányan áltatták így magukat és hova jutottak.
2022. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit hasznalsz? Milyen rendszeresen es miota?
2022. júl. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Havonta több alkalommal és igazából egyre többször.

Sokmindent használtam vagy használok.

2022. júl. 14. 19:23
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy nekem van visszaút.


Szerencsejáték függőségem van, mellé itt van ez. Inni nem szoktam, Lelkileg romokban vagyok.

2022. júl. 14. 19:28
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lelki függőség veszélyesebb, mert könnyebben lejjebb csúszhatsz. Kérj segítséget.
2022. júl. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Addiktológus tudna segíteni.
2022. júl. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem csuknak le?
2022. júl. 14. 20:47
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Keress neten addiktológust.
2022. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ohh az semmi ha nem napi szintu 😀
2022. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tegnap este kikaptam pókerben így megborultam és sikerült be venni véletlen. De amúgy nem rendszeres. Péntek, Szombat csak amikoor csinálom. Hétköznapokon dolgozom
2022. júl. 14. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!