Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdemes-e olyan munkahelyre...

Érdemes-e olyan munkahelyre menni ahova még be se léptem, de már előre rosszul vagyok tkp. mindentől? semmi se tetszik, semmi se szimpatikus.

Figyelt kérdés

Voltam állásinterjún már akkor rosszul voltam a helytől az épülettől, a távolságtól, az egésztől úgy ahogy van. A belépésnél ahogy fogadtak a portás, a titkárnő majd végül a "nagyfőnök" egy válogatottan antipatikus banda. A (leendő) főnöktől fizikailag rosszul voltam.

Megmutatták leendő helyemet, leendő közvetlen munkatársaimat, a feladatkört, abszolút nem szimpatikus semmi és senki. A feladatkör egy halál unalom irodai szar, a kollegák citromba harapott pofájú kiégett 50-es irodai penészvirágok, a berendezést még Kádár hagyta itt szerintem 1970-ből... a fizetés meg lóf***sz.



Ezek után menjek ide ha per pill más opció nincs, vagy ez annyira rakás szar hogy még ha más nincs akkor se menjek ide?


júl. 3. 20:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Kell a zseton,nem?
júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

nem. mindenáron nem. az egészségem beáldozása árán nem.


az előző helyemre majdnem rámentem, hónapokat töltöttem benlakásos pszichiátrián. Soha semmi munka nem ér ennnyit.

júl. 3. 20:13
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Semmikeppen se! Ne menj olyan helyre soha, amit nem birsz!
júl. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Mérlegeld a lehetőségeidet. Ha nagyon kell valami jövedelem, és nincs más munkalehetőség számodra, én bevállalnám. De szerintem ne menj oda.
júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
", és nincs más munkalehetőség számodra, én bevállalnám. " na de pont ez a gondolatmenet visz gödörbe. mert ha bevállalom ezt a 8 órás szart amelett keresni már nem tudok mást (keresni még igen, na de állásinterjúrea járni nem tudok mert este 17h után már hova, reggel 8.30 előtt még hova....) így ha ezt bevállalom akmkor be is betonoztam magam.
júl. 3. 20:30
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

#5 Én ezt értem, de ez a munka hétfőtől péntekig minden nap 8.30-tól du. 5-ig tart? Nincsen pihenőnap hétközben?

De nézd, a leírtak alapján, ahogy te körülírtad a helyet, én szinte biztosan nem mennék oda dolgozni, hacsak nem raknak ki az utcára.

júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Mondjuk szerintem ott veled van baj, ha neked SENKI nem szimpatikus vagy legalább közömbös.

Te nem is akarod ezt egyáltalán, így már most előre utálsz mindent és mindenkit. A többiek érdekében, ne menj oda.


Másrészt azt tök el tudom képzelni, hogy egy munkahely kikészít, nekem is volt ilyen. de hogy téged minden munkahely kicsinál és pszichiátriára kell menned...

Itt nem a munkahelyre kell panaszkodni, valószínű belül veled valami nagyon nem kerek, ennek kellene utánajárni, nem a régi bútorra, meg a munkatársak korára panaszkodni. (hozzáteszem, csaomó idősebb kollégám van, akivel tök jól kijövök, monjuk én nem is fintorogva, meg előre utákozva megyek oda hozzájuk)


Hozzáteszem, nekem olyan is volt, aki első ránézésre nem volt szimpatikus, aztán pedig rtök jól kijövünk, csak esélyt kell adni neki.

júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
13%
Kenderkötél? Az egyik legjobb nyugtató.
júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
"Én ezt értem, de ez a munka hétfőtől péntekig minden nap 8.30-tól du. 5-ig tart? Nincsen pihenőnap hétközben?" Már miért lenne??? a heti 5 nap H-P közt ritkán szokott még pihenőnap is lenni nemde? Arra ott a SZo-Vas.
júl. 3. 21:30
 10/18 anonim ***** válasza:
33%

"Már miért lenne??? a heti 5 nap H-P közt ritkán szokott még pihenőnap is lenni nemde? Arra ott a SZo-Vas."

Szerinted én honnan tudnám, hogy ezen a helyen mi a munkarend?

júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!