Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a nárcisztikus emberek...

Mi a nárcisztikus emberek gyenge pontja?

Figyelt kérdés

júl. 3. 16:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Ha senki sem figyel rajuk... de gyakorlatilag lehetetlen elerni, hogy a kornyezetukben mindenki figyelmen kivul hagyja oket, igy mindig fognak maguknak "taplalekot" talalni.
júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 veszettkecske ***** válasza:
100%
Önmaga.
júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nekem egyébként az a tapasztalatom, hogy az ilyen embereknek a fő fegyvere a nárcisztikus düh, illetve az érzelmi zsarolás kombinációja, elegye. És általában senki sem mer szembeszállni vele, a környezete fél tőle, behódol neki és nem akar konfrontálódni sem, mert attól fél, hogy ő húzza a rövidebbet. Tehát akkor az a valódi veszteség egy nárcinak, ha semmilyen érzelmet nem tud ki kicsikarni az áldozatából, vagy ha szembeszállnak vele és valaki őt dominálja le?
júl. 3. 17:13
 4/19 A kérdező kommentje:
Szerintem a nárcisztikusok kvázi ilyen istenemberek, akik mindent és bármit megtehetnek. Ők minden morális és erkölcsi szabály felett állnak. És a legtöbben behódolnak, vagy nem állnak ellent nekik. Hogy miért nem, az rejtély számomra. Úgy gondolják, hogy ha belemennek a nárci játszmájába, akkor vereséget szenvednek? Vagy nem tudom, mi az oka ennek.
júl. 3. 17:32
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt amit az 1# ír, másrészt visszatükrözni önmagukat.
júl. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
Nincs gyengepontjuk. Elérik a figyelmet amit akarnak, ha kell a legmocskosabb módszerekkel.
júl. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6# Ez mondjuk elég durva..
júl. 3. 18:08
 8/19 A kérdező kommentje:
6# Magyarul ha egy nárcisztikussal élsz együtt, akkor ígyis-úgyis vesztesen jössz ki a történetből, tökmindegy mit reagálsz, vagy nem reagálsz rá. Gondolom így értetted.
júl. 3. 18:10
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
Igen, így értettem. Én pl. anyámmal élek együtt, aki eszméletlen mód nárcisztikus. Már olyan módszereket vet be, hogy nyitott ajtónál szar hogy mindenki szagolhassa, nyitott ajtónál hugyozik, természetesen erős sugárral, hogy mindenki hallja. Nyitott ajtónál zuhanyzik, kontrollálva a lakást. Ha beteg akkor direkt nem tart távolságot senkitől. Ha te beteg vagy akkor csak jobban csesztet.
júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

"nyitott ajtónál szar hogy mindenki szagolhassa"

😂😂😂😂😂

júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!