Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekről akik tartalék programnak tartjàk a màsikat?

Figyelt kérdés

Irt egyik ismerosnom,baratnomnek nem neveznem.Nagyon nem tartom korrektnek.Megkerdezte jovo het vegen lenne-e kedvem vele tartani Horvatorszagba es most szolt idoben.Mondtam igen.Kerdeztem kb.milyen idopontban indulna.Erre jott a magyarazat,hogy volt egy elsodleges programja gondolom a ferjevel,nem tudom biztosan nem mondta.Utana mondja megigerte ugyanakkor az anyjanak is hogy elutaznak egyutt a noverehez akinek szuletesnapja van aznap.De ma varatlanul az edesanyja azt mondta nem tul jol erzi magat egeszsegileg idosebb is es nem biztos hogy tud menni az utra.Erre mondja nekem az ismerosnom van tobb opcio vagy az elsodleges program,vagy anyjaval vagy velunk "baratnokkel" szervez kirandulast.Csak a megjegyzese o szolt idoben kicsit arra hasonlit hogy probal elore lefoglalni,talonba tartani Ezt a feltetelezest arra alapozom,hogy multkor random ram irt hogy menjunk masnap a szafari parkba nekem volt idopont frizernonel leakarta mondatni velem es levagott es manipulalos szoveget hanguzenetbe,irasba egyarant.Azt a valaszt adtam a mostani " meghivasara"ha neki meg persze nekem se lesz mas programom idokozben akkor megbeszeljuk

es mehetunk.Vitakba,magyarazkodasokba nem megyek bele ilyenekkel.Ugy gondoltam egyszeruen kozlom vele elore ne szamitson ram nekem nem lesz jo a szombat.


júl. 2. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:
71%
Jó véleménnyel vagyok róluk.
júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!