Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan élő ember, akinek...

Van olyan élő ember, akinek elengedése fájdalmas volt számodra?

Figyelt kérdés
Egy párkapcsolat, egy barát, egy kolléga ilyen jellegű elvesztésére gondolok
tegnapelőtt 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Több Nő is össze törte a szívem. De valószínűleg vagyunk ezzel így páran.
tegnapelőtt 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Két ilyen volt,pedig már középkorú vagyok.

Az utolsó páromat 2017 -ben engedtem el, másé lett a szíve.

Utána pedig volt egy szépnek induló ismerkedésem,2020-ban.Pár találkozás után szépen elmondta,hogy senkivel nem szeretne kapcsolatban lenni.Ő az, akire nagyon sokat gondolok,napi szinten,mert olyan kedvességet és jóságot kaptam tőle,amit sokáig senkitől.


Mindkettő nagyon szíven ütött,de senkit sem tartóztattam, nem könyörögtem.Ha boldog valaki, mással, akkor én nem leszek ennek akadálya.


F

tegnapelőtt 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy barát akivel úgy gondoltam több lesz....de aztán kiderült, hogy ő valójában ,magasról sz@rt rám.
tegnapelőtt 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, a volt barátnőm.
tegnapelőtt 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. De még nem értem a végére, még nem engedtem el teljesen. Fáj is, eléggé.
tegnap 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jelen: se nem párkapcsolat, se nem barátság, se nem kolléga. Talán munkakapcsolatnak nevezném.


Múlt: párkapcsolatban mindig szerencsés voltam, felismertem időben, hogy a másik nem szeret annyira mint én őt, így ott viszonylag könnyű volt az elengedés.

Volt egy barátság is, ott évekig tartott, amíg feldolgoztam a hiányát.

tegnap 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt több reménytelen szerelmem, mindet rettentő nehéz (évekig tartó) volt elengedni. És ezzel el is ment gyakorlatilag az eddigi életem. Boldog vagyok, hogy most nem érzek semmit már vagy másfél éve.
tegnap 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!