Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Írtatok màr megbocsàtó,elenged...

Írtatok màr megbocsàtó,elengedő levelet valakinek úgy hogy nem küldtétek el?

Figyelt kérdés
Csak azért irtam ilyet hogy megkonnyebuljek.Egyesek elegetik,toba dobjak egy kore kotve,leengedik a wc-n.En is ezt tervezem apro darabokra tepem,lehuzom a wc-n.Sot elotte ra is vizelek🙂Ugy erzem az jo elegtetel lesz.
jún. 27. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor az utolsó kapcsolatom véget ért,mert elhagytak, akkor az exemnek egy több oldalas levélben megírtam a jó dolgokat is és kiírtam magamból a rosszat és a dühöngést is.

Utána egy gyertya lángjában elégettem és szétszórtam a hamvakat egy parkban. Részemről ezzel véget ért és lezártam az egészet !

jún. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az elegetes lehet jobb.Teljesen sikerult ezutan elengedned? Nem volt mar benned fajdalom,sebzettseg utana?
jún. 27. 17:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyszer én is írtam, és nagyon jó érzés volt azt mind kiadni magamból. Gimis legjobb barátnőmnek "szólt", valahol a megbocsájtó-elengedő levél közt volt a "műfaja". Összevesztünk, amit végül nem tudtunk kellően jól megbeszélni (én a saját hibáimért elnézést kértem, amit ő nem tudott megtenni felém, aztán még ő tiltott le pár napra). Így bennem maradt 1-2 dolog, amit végül ilyen módon intéztem el.

Megírtam, aztán a WC csésze felett elégettem. Szabályosan megkönnyebbültem utána.

jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as nalam is egy baratsagrol van szo.Nem akarta tisztazni,megszakitotta
jún. 27. 17:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert semmi értelme számomra. Ahogy a nplóírással is próbálkoztam, de pár nap után abbahagytam, mert nem kapott el a láz.
jún. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elengedtem minden téren ,így,ahogy írtam. Igaz,hogy nagyon durván elhordtam mindennek,de leírva.

Nekem megkönnyebbülés volt :) Semleges már, régóta az egész emléke.


#1

jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, egy párszor számítógépen. Még megvan az egyik. Igen, kicsit jó érzés ezt tenni, de ugyanakkor kíváncsi is lennék, hogy mit reagálna a másik fél, ha megkapná?
jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom, kérdező. Annyira elszomorító, hogy ilyen gyakori a kapcsolatok megszakítása, ahelyett, hogy a két fél próbálná megbeszélni a dolgot... :/

(#3 voltam)

jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7-es ha azt a verziot olvasna el amibe a duhunkkel egyutt mindent kipakolunk,valoszinuleg menekulne.

8-as igen,nagyon sajnalatos.Ezek szerint ennyit er egy kapcsolat mint egy eldobhato zsebkendo.Egyszer beszeltunk rola az nem volt teljes meg a sajat lakasaba hivott konfliktust tisztazni.Aztan ismetlodtek dolgok es mikor mondtam szamomra nem volt teljes a tisztazas meg volt ami nem volt elfogadhato a felteteleibol es mondtam az en igenyeimet es erzeseimet is figyelembe lehetne venni inkabb megszakitotta.

jún. 27. 22:12
 10/10 A kérdező kommentje:

Ez a level iras tenyleg mukodik!

Fogok irni meg egyet az elsoben sok volt a duh es meg nem tudtam megbocsatani,ami lehet nem is fog menni tokeletesen.Meg egyszer vagy ahanyszor szukseges kiirom magambol ami sertett,fajt,rosszul erintett.

jún. 29. 17:40

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!