Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi alapján kedveltek valakit?

Mi alapján kedveltek valakit?

Figyelt kérdés
Inkább az számít, hogy hozzád hasonló legyen, vagy inkább az, hogy kiegészítsen téged olyasmikkel, amikkel te nem rendelkezel (pl személyiség, gondolkodásmód stb)?
jún. 27. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban személyisége alapján kedvelek valakit. Nekem fontos, hogy lehessen vele normálisan beszélni, legyen remek hallgatóság is, legyen véleménye, amit nem fél kimondani. Ugyanakkor legyen kedves, közvetlen, nyílt, megbízható, humora is helyén legyen, és mosolygós is.

Viszont inkább olyasmi legyen az illető, aki kiegészít engem. Pl. határozottabb, helyenként kezdeményezőbb, aki jobban ki tud mozdítani a komfortzónámból.

jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a felszínes embereket. Szeretem, ha lehet mélyebb témákról beszélgetni vele. Nem szeretem a small talkingot, nem szeretek felesleges udvarias köröket futni. Szeretem, ha nyitottak velem, általában nem jövök ki az introvertált emberekkel, és nem szeretem, ha előítéletből utálnak. Nem szeretem, ha valaki sértődős és hisztis. Szerencsére van körülöttem jópár jellem, akikkel jól kijövök, a többit meg csak elviselem, nem vagyok bunkó velük, ha nem adnak rá okot.
jún. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a fontos, hogy az alapelveink azonosak, vagy közeliek legyenek. Ezután jön a viselkedése, mindegy egyéb pedig utána. Plusz pont ha van valami közös érdeklődési kör.

Vannak nagyon jó barátaim akikkel ég és föld vagyunk személyiség ügyileg, mégis tudunk jókat beszélgetni. Sokszor megvitatjuk egymás nézőpontját (ami elég más szokott lenni) és ha vannak is nagyobb eltérések akkor sincs belőle gond.

jún. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az a fontos hogy olyan legyen mint én és egyezzenek az alapelveink. Én például nagyon nem bírom elviselni az érzékeny/érzelgős, töketlen, lusta és negatív embereket. Nem tartom őket kevesebbre magamnál, de az ilyen embert messziről kerülöm. Igyekszem magam olyanokkal körülvenni akik motiválnak és példát mutatnak. A tapasztalat azt mutatja, hogy hosszú távú barátság nem is működik olyannal aki a szöges ellentétem, mert vagy én készítem ki őt, vagy ő engem.
jún. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akivel van némi hasonlóság, belső értékeket tekintve, személyiségileg, természetre, aki hasonlóképpen gondolkodik másokról, hasonló a jövőképe.


Volt egyszer egy hasonló lány akit megismertem egyszer 18 év volt köztünk, nagyon jó barátok lettünk mert a véleményünk nagyon hasonló volt másokról például.


Másokban is volt de nem ennyi, ő elkezdte a nagybetűs életet én meg a közepén jártam, kár, hogy nem volt legalább 10 évvel idősebb :)

jún. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legyen humora! Kedves, udvarias, őszinte, legyen szép a szeme, és ne legyen nagy hangja. Érzelmi intelligencia nem hátrány. Ha ezek megvannak, mindegy, hogy másban hasonlóak vagyunk-e vagy sem, építő jellegű lesz a kapcsolat.
jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább, hogy kiegészítsen valamivel. Volt a környezetemben 1*-2* szókimondóbb, belevalóbb személy, aki lényegében vagány volt. Én intro vagyok, de megértettük egymást.
jún. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!