Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktál direkt bunkó lenni?

Szoktál direkt bunkó lenni?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyik vagy inkább? Ha veled taplóskodik valaki, te is ugyanilyen módon adod neki vissza, vagy te nyitsz mások felé bunkó módon?
jún. 26. 18:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon ritkán, ha a másik bunkó velem és nem hallgat a szép szóra, akkor visszaszólok neki. De legtöbbször nem foglalkozom az ilyenekkel, csak van négy egy-egy kivétel
jún. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem direkt, csak kommunikációs problémáim vannak, és sosem az jön ki a számon, amit mondani akarok. Amikor meg direkt, akkor össze se jön, csak hebegek-habogok.
jún. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Néha.
jún. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%

Én meg a bunkozás..

Kb mint amikor egy egér hisztizik cincogva. Ha kiabálok is vagy bármi akkor is mindig a masiknak van igaza, mindig a másik mellé állnak(senkit nem érdekel az igazság), mindig erőfölény van elottem akár fonok beosztott viszonyban, a hierarchia miatt pl, vagy tokmindegy, másokkal nálam olyan még nem volt soha, hogy én győznék.


Ha bunko velem vki, felesleges kinyitni a szám is, levernek a bolondok a saját pályájukon.

jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
attól függ
jún. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Aha😅 nap végén ha hulla vagyok és azt akarom hogy már tényleg SENKI ne szóljon hozzám. Multkor ültem a buszon,táska az ölembe volt mint mindig hogy más letudjon ülni, és egy pali odaakart ülni,megkérdezte szabad-e,énmeg tök berágtam azt mondtam neki,hogy mégis mi a franc lenne.... Hát eszem megállt...N
jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

Éjszakás műszak után keveset aludtam, akkor elég idegbeteg vagyok. Felmentem a postára. A kocsiban hagytam a pénztárcám. odaadom a csekkeket, a készpénzt, és mondja a nő, hogy személyit kér, diktálnám a számokat, mert tudom fejből, erre ő: neki a a személyi kell. Mondom, hozom, úgy bevágtam a posta ajtaját, hogy azt hittem, kiszakad tokostól. Amikor visszamentem, elég nagy csend volt. Másnap mentem megint, akkor a másik nő nem kérte.

Hozzáteszem, falusi posta, oda járok 30 éve.

jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%

Én bunkó módon szóltam beszólogatni vicces formátumban. Ha valaki ismer, akkor nem sértődik meg…

Illetve ha valaki nagyon idegesít, és nem veszi észre magát, akkor szoktam még bunkó lenni valakivel, persze próbálok nem megalázó lenni (bár már fordult elő ilyen, és akkor bocsánatot kértem)… nehezemre esik valaki mellett csak csöndben elmenni, illetve a képébe mondani, hogy idegesít.

jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szokásnak nem mondanám, de tudok nyersen visszaszólni, amikor/ha valaki huzamosabb ideig bunkózik velem. Különben kerülöm azt a stílust, hangnemet.
jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%

#7:

Mondjuk erre nem kéne büszkének lenni, hogy egy 10 éves ajtócsapkodós gyerek szintjén rekedtél meg.

jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!