Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretitek a nyarat?

Szeretitek a nyarat?

Figyelt kérdés
Amit szeretek benne, hogy sokáig világos van, a friss gyümölcsök és zöldségek, viszont amikor nagyon meleg van és párás levegő azt utálom. Legszívesebben olyankor otthon döglenék és nyári álmot aludnék, de mégsem lehet, mert a pénz magától nem jön.
jún. 26. 17:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanezekért szeretem én is.
jún. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Seila ***** válasza:
100%
Nem.
jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
64%
Szeretem, hangulatos, vidám, sok a program, jól esik a hideg sör. A meleget nem szeretem, de bírom, idén pl nem volt még nagyon meleg, most meg megint lehűlés van.
jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
90%

Én szeretem, néhány napon át meg sem érzem a hőséget, a strandolást szeretem. :-) De ugyanígy szeretem a tavaszt, az őszt, és a magyar enyhe telet is. Nekem tényleg ide kellett születni. :-) Bár egyben panaszkodni szoktam az elfuserált időjárás-jelentésekre és hétvégi viharokra... :D ^__^""


35/F

jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
79%
Annyi pozitívumot találtam benne, hogy gyorsan megszáradnak a ruhák és ha utazni kell akkor több cucc elfér a bőröndben, de ennyi. Szívből gyűlölöm az egészet mindennel együtt!!
jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
85%
#14 te tényleg 35 éves férfi vagy? Az írásképed alapján max 15-nek tippelnélek...
jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
64%
14: Érdekes módon külsőre sem tűnik fel. Csak másban, ha már beszélgetek emberekkel. Legszívesebben visszaszólnék, hogy pedig legalább egyedül én tudok helyesen írni. :P Viszont csak egyetlen hibád van és talán nem beszólásnak szántad. Talán... Egyébként ennek mi a köze ehhez?? Trollkodsz mégis??
jún. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
52%

*16

Ehh! :D :D

jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
78%
Sok dologban sok ok miatt fiatalos maradtam egyébként, miközben gyerekként mégis komolyabb voltam. Fordítottként most élek igazán. De ez nem témához tartozik.
jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
53%
Három jó hónao van az életben, a nyári hónapok. Kilenc hónapon át azon gondolkodom, hova kellene költözni, ahol nincs köcsög tél meg sötét és hideg.
jún. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!