Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretitek a nyarat?

Szeretitek a nyarat?

Figyelt kérdés
Amit szeretek benne, hogy sokáig világos van, a friss gyümölcsök és zöldségek, viszont amikor nagyon meleg van és párás levegő azt utálom. Legszívesebben olyankor otthon döglenék és nyári álmot aludnék, de mégsem lehet, mert a pénz magától nem jön.
jún. 26. 17:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Nem szeretem. Kint meleg van, bent meleg van. Nem lehet aludni, hiába nyitod ki éjszaka az ablakokat, nem jár a levegő. Klímát nem enged az önkormányzat, mert rontja az összképet... Ventilátor haszontalan, keveri a meleg levegőt.
jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%
Kifejezetten szeretem. A kánikulával együtt. Egy dolgot vennék ki a rendszerből, ha tehetném, az pedig a jégeső.
jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
69%
Szeretem a nyarat.Sokáig világos van,nem kell hamuzni és begyújtani.Bár már a nyarak sem a régiek,nagy a hőség éjjel és nappal.Ventilátor , na hagyjuk már,klima,azt is hagyjuk,mi marad?A kád,felengeded hideg vizzel és megmártozól.Vagy beállsz a zuhany alá.
jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%
A nyarat szeretem a legkevésbé. Olyan vagyok mint egy Skandináv, a novemberi Izlandot imádtam. Na de nyáron mindig meleg van, és nem lehet menekülni előle. Éjszaka nem lehet aludni, nappal nem lehet szabadtéren megmaradni. Én szeretem az outdoor tevékenységeket, de nyáron öt perc után haldoklom, bárhol vagyok. Szívesen élnék Izlandon, Skóciában, vagy olyasmi helyeken, ahol nyáron sincs meleg. Ha ilyen helyen élnék, lehet tetszene a nyár.
jún. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%
Utálom. Azért amit az egyes leírt, plusz sokáig világos van, korán világos van, nincs rendesen éjszaka sem. Sokkal zajosabb, mint a tél. Ami már nem is nagyon van sajnos.
jún. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Csak egy dolgot szeretek benne: a nyári szünetet. Utálom, hogy megsülök, és teli süt a Nap, sehol egy árnyék.
jún. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%

2-esként beírt válaszom: HASZONTALAN

(Elért 30%-ot. Miért is? A kérdésre válaszoltam. Vagy az ízlésrendőrség nem engedi szeretni a nyarat? Mi van?)

jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
60%
Nem mert dolgozni kell. Semmit nem is látok a nyárbol szinte. Rühellem a felnott életet meg a napi 8 at. A hétvégék meg semmire nem elég.
jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Duke81 ***** válasza:
85%
Én imádom! Nekem a hideg az ami elveszi az életkedvemet. Ilyenkor jövök megyek egész nap. Túrázom, biciklizem, kinti programokat csinálunk. Magasról le*arom, hogy 36 fok van, klíma se kell, semmi. Nem érdekelnek a nyárral járó "kellemetlen" dolgok.
jún. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
én csak egy dolgot utálok benne, a meleget. nekem 20 fok felett már minden bajom van
jún. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!