Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kopasz emberek miért éreznek...

A kopasz emberek miért éreznek feltétlen késztetést arra, hogy egy olyan emberrel is elhitessék azt, hogy kopaszodik, akinek esetleg csak minimálisan hiányzik valamennyi haja, illetve az egyébként teljesen természetes férfi haj vonalat viseli?

Figyelt kérdés

Én megfigyeltem, hogy a súlyosan kopaszodó emberek, akiknek tényleg egyébként nincs más lehetőségünk, mint hogy kopaszra borotválják a fejüket, különben nem tudnak mást tenni az erősen ritkult hajukkal, az már frizurával nem megoldható, rászállnak olyan emberekre, akik egyáltalán nem kopaszodnak még, talán két oldalt két kis háromszög van ami hiányzik a hajukból, ami pedig egyébként alapjáraton egészséges, hiszen a tesztoszteron hormonra alakul ki a férfias hajvonal, (nem arról beszélek amikor a teljes első front hiányzik, csak amikor két oldalt kis háromszög) és megpróbálják ezekkel az emberekkel elhitetni, hogy ők is ugyanúgy rászorulnak arra, hogy teljesen kopaszra borotválják a fejüket. Szerintük ez szép, férfias, egészséges és fiatalít… Hát nekem nem az a benyomásom, hogy egy kopasz ember fiatalos lenne, pont az, hogy borzalmasan néznek ki szerencsétlenek.


Szerintetek ezek az emberek ezt miért csinálják?


jún. 25. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Kompenzacio, a masik lehuzasa, eretlen psziche... akkor erzik jol magukat, ha a masik tehene is megdoglik. Ilyenek a magyarok.
jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Többet is ismerek, egyáltalán nem csinálak ilyet.
jún. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20 éve kopasz vagyok kb ,de mások sérója max annyira érdekel, hogy pár másodpercre elkap az irigység egy rockerlobonc vagy raszta láttán , de az is hamar elmúlik .
jún. 26. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az emberek szeretik egy szinten érezni a másikat magukkal.De egyébként még nem találkoztam ilyen kopasz emberrel,pedig ismerek néhányat.
jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!