Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire költi a pénzét az aki...

Mire költi a pénzét az aki sokat keres, de nincs családja?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy egy olyan 35-40 éves férfi, akinek nincs családja, nincs barátnője, a rokonaitól és barátaitól távolabb lakik, sokat dolgozik és egy milla felett keres, autója és lakása van tehát arra nem kell. Mire költ???

jún. 25. 19:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
78%
Konkrétan bármire költheti amire telik neki. Ha azt hiszed te tudod mit csinál egy másik ember, akkor nagyot tévedsz. Egy idegen töredékét sem tudja az életednek. “nem igazán utazik” mert évi minden nap 24 órájában bejelentkezik neked vagy, honnan tudhatnád? Azt, hogy van e nője megint csak nem tudod, ha nem köti az orrodra. A családja lakhatna a világ végén is, attól még pénzelheti őket. “autója meg lakása van” és? nem akarhat még egyet belőlük? Azt vágod, hogy van akinek konkrétan katalógusa van fényképekkel a házairól, mert annyi van, hogy nem is emlékszik rájuk. Ha csak nem te vagy ez az ember, vagy nem mondja el neked, akkor semmit sem tudhatsz róla. Lehet, hogy egy ágyat rak a kötegekből és azon alszik.
jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
65%
Biztos valami drága hobbira. Pl. milliós szintetizátorokat gyûjt, vagy festményeket vesz, stb.
jún. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
80%
A szabadidejét el kell valahogy töltenie. Lehet hogy otthon PS-ezik de minden nap Wolt-ról kajál, meg heti kétszer jön a takarítónő. Egymilla még nem olyan sok hogy ne lehetne elverni.
jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
60%

én is ismerek egy ilyet!


minőségi élelmiszert vesz, hivatásos lányokhoz jár (tényleg) és a hobbijára költ


azért nincs barátnője, mert alapvetően nem egy Alain Delon kinézetű srác, önbizalma is nulla. viszont neki a Victoria Secret lányok jönnek be. annyira pedig nem gazdag, hogy előnytelen külsővel is tudjon egy ilyen lányt szerezni.

jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
54%

Van esze és nem fog a sírig dolgozni, mint a sok tudatlan, aki csak fogyaszt és felesleges dolgokra költ.


Ilyen egy példakép.

jún. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Különleges kajára, utazásra, autóra, zenére, sportra...
jún. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

A saját szórakozására nyilván:) Hobbik, sport, akármi más ami érdekli, plusz ha felelős és tudatos akkor figyel arra is , hogy megtakarításba is kerüljön folyamatosan pénze.

Azok is így csinálják akik pl házasok, van párjuk, de gyereket nem akarnak.

jún. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
52%
Mire? Semmire. A pénz nem arra van, hogy költsék. Aki ezen a szinten áll, annak nem is lesz soha vagyona. Ha megöregszel, jönnek a betegségek és a magánklinikák, majd azért elmegy az...
jún. 26. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Jó esetben befektet és adományoz, ha megtalálta azt, amiért ébresztő nélkül kel fel reggelente.
jún. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

En voltam pont igy, 33-35 kozott.

Évi 2-3 milliot elutazgattam tavolabbi orszagokban.

Évi 5-7 milliot befektettem.

A maradekbol megéltem, csajoztam, hobbikra koltottem, stb.

jún. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!