Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy érjem el hogy hamarabb...

Hogy érjem el hogy hamarabb észhez térjek reggel?

Figyelt kérdés

Felkelek, és kb 1,5-2 óra mire addig eljut az agyam hogy valamihez neki kéne kezdeni. Olyan vagyok mint egy mosogatórongy.

Vannak olyanok akik kikapcsolják a megszólaló ébresztőt, majd mennek a dolgukra, és rögtön képben vannak mindennel. Ebbe az irányba szeretnék kicsit eltolódni. Hogyan tegyem?


jún. 24. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár tudnám! Nekem is legalább ennyi idő kell, hogy valamennyire magamhoz tèrjek.
jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Egy kicsit komplex ez a kérdés, mert habár van a bagoly-effektus, vagy épp más típus, ez állítható. Azonban ehhez egy életviteli és jellembeli változást kell eszközölni, mert feltehetően ezek igen erősen akadályozzák a korai felébredést.
jún. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam, mint te. Nekem az segített, hogy a vekkert olyan helyre tettem amihez muszáj felállni és nagyon hangos/idegesítő a hangja amit nem lehet ignorálni. Ha pedig már felálltam elmegyek a fürdőbe és megmosom az arcom, majd iszok kb 250-500 ml vizet és már ébren is vagyok :D
jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyen időszakom. A gond az volt, hogy keveset aludtam hosszú hónapokig és ez iszonyú kimerültséghez vezetett. Nem tudom, hogy nálad is ez a probléma áll-e fenn? Ha igen, akkor a megoldás egyszerű. :) Aludj minden éjjel nagyjából 7 órát. Ne sajnáld rá az időt! (Én sajnáltam)
jún. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Középiskola óta minden reggel harcolok az ébredéssel. Én előző este az àgy mellé készítek hűtött kàvét. Megszólal az ébresztő,.azt megiszom és kb fél óra alatt felébreszt annyira hogy el tudjak kezdeni készülődni.
jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Korábban kell elaludni, próbáld ki, hogy este 9-kor már alszol.
jún. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!