Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiknek van ennyi ideje itt...

Kiknek van ennyi ideje itt gyk-n egy egyszerű kérdésre begépelni vagy félmillió karaktert?

Figyelt kérdés

Egy olyan szintű kérdés, pl. hogy miért vagyok rosszkedvű, begépel rá valaki egy oldalnyi szöveget válaszként.

Bár sokszor kérdésnél is van olyan, hogy ember nincs itt, aki végigolvasná.

Néha itt reggel leülök a gyk-hoz, aztán a kismillió meló, program, ház körüli vacakolások egész estig.

A mai Magyar társadalomban kik tehetik ezt meg, hogy ennyi idejük van?


jún. 23. 07:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%

Tök jó a két kérdés egymás alatt. :D

Már meg is van a kérdésedre a válasz. :DDD

1.)

"Kiknek van ennyi ideje itt gyk-n egy egyszerű kérdésre begépelni vagy félmillió karaktert?"

És a válasz rá: hát neki:

2.) "Mit csináljak ha telefonfüggő vagyok?

Munkában ha van időm akkor a telefont nyomkodom.Itthon is ha végeztem a takarítással akkor egyből telefonozom. Álltalában a tiktokot nézem vagy a messengert de nagyon ritkán ír bárki is.

Nagyon unalmas az életem mert a barátnőim nem érnek rá ( családjuk van) én meg csak telefonozni szoktam,hogy eltereljem a gondolataimat. De néha már azt is unom..Csak fekszek és várom,hogy teljen az idő.. Itt a nyár és senkivel nem tudok sehova menni.

Leakarok erről szokni de hogyan?"

jún. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
36%
En ha meglatom hogy egy valasz nagyon hosszu, rogton ugrom is at, bele se kezdek.
jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez sok idő, és pláne nem kell non-stop itt lenni.

Főzés közben is szoktam írogatni, vagy séta közben. Munka alatt, ha utazok, ha állok a pénztárnál. Szóval az életminőségemet nem rontja és szinte csak akkor írok ha amúgy nem tudom éppen hasznosan eltölteni az időt semmi egyébbel.

jún. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Van akinek ez a terápia, ő maga is átlátja jobban az egészet vagy kiírja magából.

Aztán meg hányszor van, hogy a kérdező leír egy kérdést, jön pár válasz, aztán a kérdező mindenkit leolt és leír részleteket, amik kimaradtak.

jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Amikor minden rendben van és nincs feladatom munkàban akkor egy helyben kell ülnöm és vàrni a feladatot. Mosdóba mehetek ki ha valaki nézi a pozíciómat addig. Van amikor 2 perc, van amikor nem viccelek napok telnek el így. Ilyenkor csak telefonozni tudok. Ennél értelmesebb dolog alig akad.
jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, a szemetekre vigyázzatok.

Másik ok, amiért már keveset vagyok itt, a látásom. :(

Napi 1 óra intenzívebb mozgás meglegyen, doki mondta, onnantól nagy baj nem lehet.

jún. 24. 05:50
 17/18 anonim ***** válasza:

Minden rosszindulatot mellőzve, én azon sem lepődnék meg, ha pár (igencsak hosszú) válasz már előre be lenne gépelve valakinek, akár Word-be, akár email-ek piszkozatai közé mentve. Aztán, ha a kérdéshez passzol, bemásolja, 1-2 helyen átírja és mehet is. Mostanában sok ismétlődő kérdés van, egy időben meg olyannal is sokat találkoztam, hogy ugyanaz a válasz jött velem szemben többször is. Majdnem szóról-szóra. Pedig azért annyira sok időt nem töltök itt.


Meg azért szerintem vagyunk egypáran, akik gyorsan tudunk gépelni, vagy legalábbis gyorsabban, mint az átlag, viszonylag alacsony hibaszámmal.

Régen nekem is voltak hosszabb válaszaim, mert bőven volt véleményem a témáról, vagy tapasztalatom, de nem került sok időbe azokat leírni.


Kérdéseknél meg szerintem azért gyakori a hosszú kifejtés, mert a kérdezőt elragadják az érzelmek, vagy nem tud mérlegelni, mi az igazán fontos ott, vagy jól esik azokat kiadni magából. Aztán lendületben van, és hamar telnek a sorok.

De még így is vannak olyanok, akik a napjuk nagyját itt töltik, és valóban sok fölös idejük van. Nem gyakori jelenség, de nekem is akadtak/akadnak ilyen napjaim.

jún. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17, nem kell ehhez word. Már másoltam én is választ, emlékeztem hova írtam le eredetileg, melyik kérdés alá és onnan kimásoltam.
jún. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!