Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiknek van ennyi ideje itt...

Kiknek van ennyi ideje itt gyk-n egy egyszerű kérdésre begépelni vagy félmillió karaktert?

Figyelt kérdés

Egy olyan szintű kérdés, pl. hogy miért vagyok rosszkedvű, begépel rá valaki egy oldalnyi szöveget válaszként.

Bár sokszor kérdésnél is van olyan, hogy ember nincs itt, aki végigolvasná.

Néha itt reggel leülök a gyk-hoz, aztán a kismillió meló, program, ház körüli vacakolások egész estig.

A mai Magyar társadalomban kik tehetik ezt meg, hogy ennyi idejük van?


jún. 23. 07:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Szerinted mennyi idő egy ilyet beírni? Mondjuk egy óra? Egyórányi szabadidő már luxusnak számít?
jún. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Sok ember munkanélküli, nincsen haveri társasága, nincs más hobbija, nincs családja, egyedül él, valamilyen betegségben szenved...stb..
jún. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Van itt kb 30 emberből álló keménymag, akik egésznap a gyakorin lógnak. Úgy használják mintha az életük ez lenne. Nekik ez a minden.

Ők írják ki a troll kérdéseket, ők mondják ez a kérdés volt már és kamu, ők mondják ez a felhasználó másik névvel kérdez, mindenhova

írnak ...stb.

jún. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Az ilyen válaszok többségét nem begépelik, hanem bemásolják valahonnan, esetleg MI válasz
jún. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Buszozás közben el van itt az ember:D
jún. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Kinek van ideje ilyen kérdéseket kiírni?
jún. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Nekem például nagyon sok a szabadidőm. Nem dolgozok, mert van elég jövedelmem lakáskiadásokból és más passzív csatornákból. Barátnőm délelőtt vagy egyetemen van, vagy szakmai gyakorlaton. Haverok szintén dolgoznak/egyetem. Anyámékat látogatom heti egyszer, apámat heti egyszer meg rengeteget edzek (konditerem, úszok, futni járok, fallabdázni haverokkal). Mégis tele vagyok szabadidővel, úgyhogy bőven van időm gyakorizni. A filmeket és sorozatokat nem annyira szeretem, úgyhogy nekem ez helyettesíti a filmezést.
jún. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek arra van ideje, amire szakít, szörprájz!

Van, aki megnéz egy 2 és fél órás filmet. Van, aki ugyanezt az időt arra szánja, hogy leírjon valamit, ami foglalkoztatja.

De amúgy ezek a rohadt hosszúak tuti bemásolt válaszok.

jún. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nemtom, én nem nem szoktam millió karakteres válaszokat írni, csak ritkán, de időm mint a tenger, szóval megtehetném, ha lenne épp annyi mondanivalóm. Meló előtt eleve korábban kelek, mert szeretek nyugalomban kávézni, akkor szoktam itt olvasgatni, válaszolni, meló után meg szintén semmi dolgom, max főzök valamit ha nincs tegnapi maradék és/vagy elmosogatok, néha egy mosás, azon kívül este 10-11-ig pihenés és azt csinálok amit akarok. Nagyon ritka, hogy lenne valami extra meló amivel vacakolnom kellene, de ezeket is inkább hétvégére hagyom, amikor van szabad 48 órám, mínusz valamennyi alvás (illetve néha szombaton is be kell nézni a melóba, de akkor csak pár óra, 3-ra itthon vagyok), még ha van valami elmenős programom, akkor is belefér az itt irogatás is (most keltem, kávézok, még nincs meg a napi terv), meg a lakásban pakolgatás vagy akármi.
jún. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Èn is szoktam hosszan írni, de nem ilyen provokátoroknak.

A kiadónknál a beíró 30 ezer leütés/óra felett dolgozik, és max. 4-5 melléütéssel. De egy átlagos képességü, tíz ujjal gépelönek is megy 8-10 ezer.


Csak meg szoktam bánni. Szakmámba vágó kérdésnél az érdeklődés válaszra érdemesnek tünik. Tehát részketesen írok. Aztán valaki két szóval lesöpri a húlyeségével. És ő van felértékelve.

jún. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!