Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rajtam kívül vannak még itt...

Rajtam kívül vannak még itt olyanok, akik az utcán telibe trafálják a kutyasz.rt, vagy én vagyok "különösen szerencsés"?

Figyelt kérdés
Pedig nézem, de ezek szerint nem eléggé. Kifejezetten kellemetlen a munkahelyre beérve vagy tömegközlekedésen azzal szembesülni hogy büdöset érzel és hogy tudod honnan származik aztán lehet letakarítani. Sajnos velem többször megesik, valahogy bevonzom. Meg szoktam biciklizni is, és olykor a bicajjal is beletalálok, hazaérve meg... fújj! Mással is megesik ez a kellemetlen dolog?
jún. 20. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Az még a jobbik eset, ha KUTYAszar..
jún. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindig figyelem, hova lépek, pont ezért nem fordult még elő sosem.
jún. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megesett velem is. Azóta mindig a lábam elé nézek.
jún. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33 évem alatt talán 2-3x fordult elő velem, az is inkább fiatalabb koromban, szerintem akkor még nem büntették, ha nem szedik fel maguk után mert elèg kutyaszaros volt az utca, ahol laktam. Azóta már nem olyan gáz eleve, ritka, hogy otthagyják bárhol. De a lábam elé szoktam nézni, szóval kikerülöm, ha mégis van valahol.
jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is megtalálom: 1* mentem az egyik munkahelyi épületből a másikba és a cipőm felső orrán volt... Akkor vettem észre, amikor már egy munkatárs takarított mindent utánam. Rém kínos volt.
jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem rágóval szokásom ezt előadni, amit azért nem értek, mert amúgy én is figyelek arra, hová lépek, aztán mégis...
jún. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy suliba mentem öregdiákként, mert elhunyt egy tanár és megemlekezést tartottak. Kutyaszaros cipőben érkeztem meg... :(
jún. 21. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6, a rágó is megvan, viszont nekem a kutyám is lépett bele rágógumiba, amot sokkal nehezebb volt kivenni belőle. :(
jún. 21. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8:

Uh, szegény kutya :( Marandandó "élmény" lehetett mindkettőtöknek.

(#6 voltam)

jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!