Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyivel kell reggel előbb...

Mennyivel kell reggel előbb felkelned a lakásból való kilépésnél ahhoz, hogy kényelmesen, sietség nélkül elkészülj?

Figyelt kérdés
jún. 19. 12:55
1 2 3
 11/22 hollófernyiges ***** válasza:
73%
16-17 perc.
jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
73%
Másfél - két óra
jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
73%
6:50-kor kelek, 7:20-kor indulok.
jún. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
73%
Alapbol 20 perc, 30 a nagyon kényelmes.
jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Metionin ***** válasza:
84%
1 óra az alap plusz ha tudom, hogy reggel kell valamit elkészítenem/elpakolnom, akkor azt rászámolom és annyival kelek korábban.
jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
80%
6:30-kor kelek, kicsit nyomkodom a telefont, felveszem az előző nap kikészített ruhámat, sminkelek, megcsinálom a hajamat, ha belefér még reggelizek is, 7:10 körül kiviszem a kutyákat sétálni kb. 20 percre, megetetem őket, fogat mosok és indulok munkába 7:35-40 körül.
jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
80%

Átlag hétköznapokon 1-1,5 órát szoktam hagyni a készülődésre (de 1 óra esetén már készülődés közben eszem meg a reggelimet, tehát az nem kimondottan “kényelmes”).

Ha olyan esemény lesz aznap, amire mentálisan is rá akarok készülni, akkor 2-3 órát hagyok rá reggel. Ilyen esetben tényleg kényelmesen készülődöm, reggeli közben még egy kis sorozatnézés is belefér, készülődés közben nem nézegetem az órámat, leállhatok beszélgetni a családtagjaimmal vagy játszani az állatommal, és akkor se leszek késésben.

jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
91%
Ma mértem és kb. 10-11 perc körüli ez az időpont.
jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
91%
25 perc
jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
91%

Ha buszra rohanok, akkor általában 1 óra 20 perc, ha családdal megyünk valahova, akkor kevesebb, mint 1 óra is elég. Maga a készülődés (mosakodás, öltözködés, fürdő, gyors reggeli, kis pakolás) amúgy 30-40 perc alatt megvan, de kell idő, míg összeszedem magam (hat a kávé, kinyomok pár szundit a telefonon).


Az a fura, ahogy más is írta előttem, hogy gimis koromban ennek a töredéke is elég volt. 6:10-kor keltem a 7 órási buszhoz úgy, hogy amúgy ~11 percnyi sétára lakunk a buszpályától (forgalom nélkül), és a többi megálló csak messzebb van ennél. Ma már, 4 évvel később, ilyent nagyon nem mernék meglépni :D

jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!