Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyivel kell reggel előbb...

Mennyivel kell reggel előbb felkelned a lakásból való kilépésnél ahhoz, hogy kényelmesen, sietség nélkül elkészülj?

Figyelt kérdés
jún. 19. 12:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
1 óra 10 perc.
jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Mostanában sajnos bármilyen hamar kelek, nem tudok nyugodtan és az eltervezett időben elindulni, mikor mégis sikerül, útközben realizálom, hogy valami fontos dolgot otthon hagytam és rohanhatok érte vissza.
jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Egy óra, de általában másfél órával hamarabb kelek és akkor kényelmesebb. Esetemben ez általában 08:00-as kelést jelent.
jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%

Ha nem jön közbe semmi, akkor 1 óra elèg. De inkabb nalam is 1ó 10 perc.


Ha kozbejon vmi váratlan az ebbe nincs beleszámolva.

jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Érfekes módon manapság 1 óra. èrdekes, hogy iskolás koromban 5.55-kor kelés, 6:13-kor ment a busz a 300m-re levö buszmegállóból. És nem érzem, hogy most kevésbé lenne sietös, mint akkor.
jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Nekem 30 perc.
jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%
1 óra, ebbe fér bele cigi kv fogmosi zuhi.
jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is bőven elég a 30 perc.
jún. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 joereal ***** válasza:
78%

Nekem 2 óra :)

Mondjuk ebbe már tényleg belefér a beágyazástól a súlyzózáson és a szendvics készítésen keresztül a netezésig minden.

jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%

#1 vagyok

Aki lepontozott azt mivel bántottam meg? :D

Ennyi kell ahhoz hogy kényelmesen megmosakodjak, befonjam a hajam, smink, öltözés, csomagolok enni-innivalót, bepakolok egy mosást, öntök vizet a madáritatóba és elindulok. Szükség esetén kb 20 perc alatt vagyok indulásra kész.

jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!