Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen szar nőnek lenni?...

Miért ilyen szar nőnek lenni? Miért a férfiak kaptak mindent a természettől?

Figyelt kérdés
Már kamaszkorban elkezdodik...mi nekünk jön a vérzés,nekik az éjszakai magömlés és az öröm, hogy rájönnek hogy a kukijuk nem csak pisilesre valo.. később kinonek a melleink,egyeseknek akkora hogy a hát leszakad egy életen át. Tökmindegy mit mondunk az a kutyát nem érdekli,csak a testünk,persze az is addig,amig a szülés le nem amortizalja és meg nem öregedunk. Na a gyerek is..nekik az is csak egy orgazmus (ami sok nőnek meg se adatik szex közbe), nekünk 9honap szenvedes és egy eletre megváltozott test..qz amúgy is fizikailag gyengébb,serulekenyebb testünk,amit megprobalhatunk kigyurnu,de attól meg persze elveszítjük a noiessegunket is. Mi vagyunk a gyengébbek,a butabbak,az alsóbbrendűek.. hiába egyenlőség a legtöbb férfi még mindig lenézi a nőket egy kicsit..a testünk ellenünk dolgozik, nem velünk. A nemi szervunket is több nyavalya fenyegeti mint nekik. Gyűlölöm ezt az egészet. Miért ilyen gci igazsagtalan a termeszet?
jún. 18. 19:08
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
25%
30# Miért is nehezebb a nőnek éhenhalnia?
jún. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
48%
Mert csak szetteszi a labat, jon a penz, abbol meg vehet kaját
jún. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
28%
32# Hímkurvák is vannak. Hajrá! Keress egy sugardaddyt és problem solved.. 😃😃😂😂
jún. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
37%
Pasik folyton panaszkodnak a nő csak szétteszi a lábát, hát keressetek akkor magatoknak egy idős meleg pasast, aki gazdag és jó pénzt fizet nektek.. Istenem.. Találjátok fel magatokat! Vagy egy mamikát, aki kivasalja, nektek az ingjeiteket gatyót, mindent, etet-itat, meg van oldva...
jún. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
78%
Ikabb nem alazom meg magamm es elmegyek dolgozni
jún. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
41%

Igazad van kérdező, már sokszor gondolkodtam ezen.

Gyerekként utáltam, hogy lány vagyok, mert sok mindent nem csinálhattam, csupán azért, mert nem pénisszel a lábaim között születtem.

Tanulni sem tanulhattam, amit akartam, mert anyám szerint az nem nőies🙄

Aztán felnőttként sokszor szembesültem vele, hogy a nőket és a problémájukat az orvosok sem veszik olyan komolyan, mint a férfiakét. Sokszor végig sem hallgattak, mindent ráfogtak a stresszre.

Az is sz@r,hogy nekünk nincs mindig orgazmusunk, pedig sokkal jobban szeretnénk a szexet is, lenne motiváció, de így nem sok van, mert az eredmény lutri.

A gyerekvállalás a legnagyobb szívás egy nő életében. Igen... hoz magával boldogságot is, de rengeteg lemondással jár és kiszolgáltatottá teszi a nőt. Amit még a legnormálisabb férfi is valamilyen szinten kihasznál.

Apaként már azért elismerést kapnak, ha leviszik a játszótérre a gyereket, az anyákat meg megszólják, ha valaki másra hagyja a gyereket pár órára(pl az apjára).

Igazából a női lét lehetne jó is, ha nem lennének az emberek fejében a régi berögződések és pl nem szólnák meg a nőket olyan dolgokért, amik3rt a férfiakat nem.

jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
62%
A mai vilagba felnottkent a nok is azt tanulhatnak amit akarnak
jún. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
78%
37# Én fasz(i) vagyok, mégsem tanulhattam azt, amit akartam. Erről ennyit...
jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
23%
Es miert nem? Ki tiltotta meg?
jún. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
37%
A férfiakat meg megveri az apjuk és más balhés egyedek, güriznek egy életen át a pénzért hogy a nőnek jó legyen.
jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!