Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen szar nőnek lenni?...

Miért ilyen szar nőnek lenni? Miért a férfiak kaptak mindent a természettől?

Figyelt kérdés
Már kamaszkorban elkezdodik...mi nekünk jön a vérzés,nekik az éjszakai magömlés és az öröm, hogy rájönnek hogy a kukijuk nem csak pisilesre valo.. később kinonek a melleink,egyeseknek akkora hogy a hát leszakad egy életen át. Tökmindegy mit mondunk az a kutyát nem érdekli,csak a testünk,persze az is addig,amig a szülés le nem amortizalja és meg nem öregedunk. Na a gyerek is..nekik az is csak egy orgazmus (ami sok nőnek meg se adatik szex közbe), nekünk 9honap szenvedes és egy eletre megváltozott test..qz amúgy is fizikailag gyengébb,serulekenyebb testünk,amit megprobalhatunk kigyurnu,de attól meg persze elveszítjük a noiessegunket is. Mi vagyunk a gyengébbek,a butabbak,az alsóbbrendűek.. hiába egyenlőség a legtöbb férfi még mindig lenézi a nőket egy kicsit..a testünk ellenünk dolgozik, nem velünk. A nemi szervunket is több nyavalya fenyegeti mint nekik. Gyűlölöm ezt az egészet. Miért ilyen gci igazsagtalan a termeszet?
jún. 18. 19:08
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
31%
Vannak akik úgy érzik, hogy másik testbe született
jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 Seila ***** válasza:
15%
Én csak olvasni jöttem. :D Még jöhetnek a depis válaszok. :P
jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem meg pont nőnek lenni kiváltság. A természet is úgy "alkotta meg" a nőt, hogy a férfiaknál hosszabb életű legyen, és kevésbé örököljön betegségeket. Kiváltság gyereket szülni, nevelni. És értelmi képességekben sem maradunk alul a férfiakhoz képest, sőt terhelhetőbbek vagyunk mentálisan, és a fájdalomtűrésünk is sokkal jobb. Fizikálisan a szülésre, utódgondozásra vagyunk inkább alkalmasak, de az izomzatunk nekünk is szépen fejlődik, ha komolyan használjuk. Egészséges életmód mellett a szülések sem amortizálják le komolyabban a testünket, az öregség meg nemtől függetlenül mindenkit utolér. Az egy dolog, hogy a jelen kultúránk egy nagy részében igyekeztek elnyomni a nőket, de ez már jó ideje változóban van. Én szeretek nő lenni, nem érzem elnyomva magam, a hímsoviniszta facfejeket meg lazán helyreteszem. Azt meg tökre leszarom ki mennyire tart nőiesnek, a lényeg, hogy én jól érzem magam a bőrömben.
jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
34%

Aki ilyet kérdez nőként....apropó, hová lettél kérdező?

Szerintem már csak pár lépésre vagy a férfi nemi hormonoktól, mert nagyon utálsz nőként élni.

Ma láttam egy csaj egy boltban, annyira odáig, meg vissza volt magától, kb felborított mindenkit, miniszoknyában, amikor kiment, senkinek se köszönt.

Na ő megélte a nőiességét, túlságosan is, mert irritáló volt inkább.


Az agybeli különbségeknél inkább maradjunk annál, hogy mások vagyunk.

Az érdeklődés, mint olyan, nincs meg a két nemben a másik dolgai iránt.


Vagyis amikor jönnek a kukis feministák, hogy mi újabban a férfi dolga egy párkapcsolatban.....na elhúznak ők a malac f.szára.

Egoista társaság, mindig amit ők csinálnak, az ér valamit.

Ha egy férfi szétgürizi magát a ház körüli munkákkal: az semmi, az nem munka, meg ritkán kell.

Meg az anyád p.csáját, azt.

jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
51%

xd

Sose lennék férfi. Az egyetlen pozitívum a férfi létben az az, hogy úgy a férfiak (és néhány nő) nem "nőként" kezelne, hanem csak simán emberként. Na az tetszene.

A menstruációmat sose cserélném egy f..szra; ha erősebb akarnék lenni akkor inkább lennék egy medve vagy egy oroszlán, mint valami közönséges férfi, az meg hogy milyen hülyék vagyunk... Hát beszélj a magad nevében. A nők a tanultabbik nem, annak ellenére hogy az oktatási rendszer nem ránk lett tervezve + újdonság, hogy mi is tanulhatunk + hátrányok is érnek minket + néhány ilyen debil lehúzza a kollektív IQ-nkat.

Szülni meg nem kötelező, nem 1770ben élünk.


Fuh remélem hogy csak egy dologtalan kis troll vagy, és nem ennyire sötét.

jún. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
90%

Csak a címet olvastam...

Azért, mert nem tapasztalod meg napi szinten, hogy miket valósítanak meg a férfiak és éppen ezért nem is tudsz róla, még nem jelenti azt, hogy sok olyan dologért nem szenvednek meg, ami többek között a te kényelmedet is szolgálja! Attól a legsikeresebb ragadozók egyike az ember, hogy biológiailag és gondolkodásban, szerepvállalásban kiegészíti egymást a férfi és a nő. Egyik sem fontosabb a másiknál! Mind a kettő oldalon vannak, akik szeretnek panaszkodni, de a másik végletet is képviselik jó páran! Túl gondolod!

jún. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
57%
Orulj hogy nem a kozel-keleten vagy nő
jún. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
32%

Ne vállalj gyereket, ha téged ez ennyire zavar. Én se fogok. Idegeim tönkremennének bele.


Amúgy jogos a kitörésed, nekik sokkal egyszerűbb az életük. Én is szeretnék nyáron pucér felsőtestel mászkálni, de akkor közszeméremsértésért bevisznek 😑 A havi baj nélkül is tudnék élni, és a szőrtelenítéstől is kivan a kis f*szom. Egy faszi 40 évesen is jól nézhet ki, a nőknél már ritka (szülés után nagyon melós összeszedni magunkat, hormonok is alaposan beleszólnak jópár évre. Apjuk meg nyafog, hogy már nem olyan az asszony...) A ffiak a munkaerő piacán is kapósabbak. Több a lehetőségük. Ha akarnak iroda, ha akarnak fizikai munka. Megnézem én mikor leszek pl patkoló kovács 😅 Hányszor, de hányszor megkaptam, hogy azért nem vesznek fel, mert fiatal vagyok és még szülni fogok. Hát könyörgöm... Most megnézhetnek, velem valszeg jobban jártak volna.


Szóval ja, a társadalmunk nem egyenlő és fair.

jún. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
17%

"A nők a tanultabbik nem, annak ellenére hogy az oktatási rendszer nem ránk lett tervezve + új"


:DD


Igen, amikor egy átlagos képességű magát okosnak tartó nő nekiáll elemezni a dolgokat, abból általában ekkora állatságok sülnek.


A férfiakra van szabva az oktatás? A lexikális tudásra épülő oktatás pont hogy a nőknek kedvez, te zseni.

pont azért tanultabbak (nem okosabbak) a nők, mert rengeteg nő végez vmilyen magolós büfészakot.



"+ néhány ilyen debil lehúzza a kollektív IQ-nkat."


a nők többsége átlagos képességekkel rendelkezik, pont a férfiaknál vannak jóval több debil, viszont jóval több kiemelkedő képességű. Ezt mondjuk a gyakorlatban is látom, kiemelkedő képességű nők borzasztóan ritka, ilyen hozzád hasonló arrogáns, átlagos képességű irodista nő viszont bőven van.

jún. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
25%

de reagálva a kérdezőre


Az egész kérdésfelvetés ez vicc. A nők imádják sajnáltatni magukat, de egy kezemen meg tudom számolni, hány olyan nővel találkoztam, akit ne segítettek volna folyton ki a férfiak, nem beszélve arról, h az oktatás is rájuk van szabva és mindenki sokkal elnézőbb velük.

A legtöbb nő konkrétan éhen halna, ha nem lenne lyuk a lába között.


Az tény, h a nők jóval gyengébbek (tapasztalatom szerint jóval butábbak is átlagban), de nőként 100x nehezebb éhen halni, mint férfiként.

jún. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!