Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok drogos lehet Magyarországon?

Sok drogos lehet Magyarországon?

Figyelt kérdés

Előbb láttam egy videót, amiben az okmányait mosta a csap alatt valaki azzal a szöveggel, hogy ezt meg kell tennie mielőtt átlépi a határt.

Alatta több mint 600 komment, köztük rengeteg arról, hogy ők is így csinálják ezt. Nehogy poros maradjon stb. Volt aki anyukaként írta.

Csak néztem...

Bulikban mennyire gyakori ez? Vagy ez a menő?


jún. 16. 22:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%

Én nem hiszem, hogy ez annyira gyakori lenne. Alapból csomó drog nem olyan, hogy kell hozzá igazolvány, mert utcát csinálsz belőle.


Én több fajta dologgal is szoktam élni, de mindegyik pszichedelikus. Már vagy 4-5 félét próbáltam.


Rendszeresen csinálom..

jún. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

A drogos alatt mit ertesz?

Drogfuggo?

Vagy az is, aki alkamilag hasznal?

Konkretan a porra vagy kivancsi, vagy mindenre? Csak illegalisra vagy legalisra is?

jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Pontosan mit értesz drog alatt?

Kokain, heroin, stb.... mindenki számára egyértelmű.

Magyarországon, van egy másik drog, amit nagyon sokan fogyasztanak napiszinten, és ez az, Alkohol.

A kérdésedre válaszolva, igen, sok a drogos Magyarországon.

jún. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
8%

3-as.

Ezt a hülyeséget hagyjuk már..

Az alkohol nem drog. Hétköznapi nyelvben senki nem használja még ha orvosi értelemben esetleg rá is lehetne sütni.. hogy függő drogos az aki alkoholista.


Az első voltam. Én se vagyok drogos csak néha jó érzés.

jún. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
Kérdezd meg tőlük.
jún. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
Hogy a fenebe ne lenne drog az alkohol? Az egyik legdurvabb fuggoseget okozza, teljesen leepit (hosszu evek alatt persze), agresszivva tesz sokakat, "hzngarikum", es siman hozzaferheto, mert legalis. Es erre meg ratesz egy lapattal az a nezopont, amit te kepviselsz.
jún. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%

#6


Ja értem, szóval te akkor azt mondod, hogy tegnap esete drogoztam egy finomat a vacsi mellé, pedig csak bort ittál. Ahham.. mesélj még. Ki a fene mondaná azt, hogy pénteken drogoztam a haverokkal a kocsmába, pedig csak sört ittak.. lol..


Nem az alkohol az alkohol és aki rendszeresen issza az egy függő, de nem drog, hanem alkohol. A drog az: mdma, lsd, fű, meszkalin, heroin, kokain, hasis, ketamin, morfium stb.. ezek drogok. Az alkohol, a kávé a cigi azok nem azok.


Nem, az én nézőpontom semmire nem tesz rá semmit, mert sose iszom és leszarom, ha valaki iszik.

jún. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én nem élek ilyen szerekkel, mégis egész nap úgy érzem magam, mint aki be lenne állva.. Minden olyan valószerűtlen, mintha az egész élet puszta illúzió lenne. Egy bohócnak érzem magam, aki viszont nem ura a cirkusznak, hanem az oroszlánok apró cafatokra tépik.. Téboly.
jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%

Igen kepzeld, a kavera is mondom, mert a koffein is tudatmodosito hatasu.

Attol meg, hogy altalaban nem ez a szohasznalat, attol meg a szo jelentese ez. Az is erdekes, h miert csak az illegalis cuccokat hivjuk drognak, a cigit es alkoholt (amibol kemeny adobevetele van az allamnak), azt nem illetjuk ilyen csunya szoval, hiaba ugyanugy addiktiv es karos.

jún. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%

Akkor az egész világ drogos, nem csak magyarországon az emberek.

Aki szerint pedig a kávé drog az nemes egyszerűséggel az oktatási rendszer csődje és egy mérhetetlen nagy kretén. Már bocsánat a szóhasználatért.

jún. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!