Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen pozitív tulajdonságaid...

Milyen pozitív tulajdonságaid vannak?

Figyelt kérdés

jún. 14. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Empatikus és hűséges vagyok. Ezt véssétek majd a síromra arany betűkkel!
jún. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

Kitartó vagyok - Ritkány nyugszom bele abba, hogyha valami nem megy, vagy nem sikerül. Itt jelezném, hogyha elutasít például egy lány, akkor én azt elsőre felfogom és békénhagyom. Szóval, senki ne erre gondoljon a kitartás alatt. Hanem olyan dolgokra, hogy képes voltam azért elmenni újra ZH-t írni, mert nem lett 100%-os. Képes voltam hónapokon keresztül diétát tartani megszakítás nélkül és több 10 kg-t fogytam. Törekszem arra, hogy megoldjam a dolgokat, nehezen adok fel bármit is.


Segítőkészség - Szívesen segítek másoknak addig a pontig ameddig nem megy át kihasználásba vagy nem próbálnak meg "lehúzni".


Intelligencia - Úgy gondolom, hogy van egy egész vállalható eszem. Nehezen vagyok megvezethető és képes vagyok elismerni, hogyha tévedek. Sok dolog esetén szeretem, hogyha van bizonyíték vagy tudományosan igazolható és nem csak a semmibe beszélnek nekem.


Megbízhatóság - Nem mondom, hogy soha nem hazdok, mert mindenki hazudik. Legalább olyanban, hogy azt mondja jól van, de egyébként nincsen, csak nem akar róla beszélni. De a lényeg amit mondani akarok, az annyi, hogy én másoknak nem kamuzok, nem igérgetek a semmibe, ha valamit mondok akkor azt próbálom is megcsinálni és betartani. Mindig is utáltam az igérgetős embereket akik rohadtul nem érnek oda, nem jönnek el, nem tartják be a szavukat.


Hirtelen kb ennyi.

jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodt természetű vagyok, nem idegeskedek semmin, nem veszekszek, nem kiabálok, nem izgulok, nem stresszelek. Ez lehet egyszerre jó meg rossz tulajdonság is, de én ezt tartom magamban a legjobbnak.
jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelek mások érzéseire. Empatikus vagyok és számomra fontos, hogy masok is jól érezzék megukat körülöttem. Figyelmes vagyok és ha belejövök vicces is, órákig tudok nevetni egy apróságon. Meglátom a jót minden helyzetben, nyitott vagyok új ötletekre és nem félek beismerni, ha hibáztam. Kitartok a céljaim mellett, kötelességtudó vagyok, és azért ami érdekel bármit meg tudok tenni.

Amúgy nagyon tetszik ez a kérdés ❤️❤️

jún. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bájos vagyok, kedves és intelligens. Bölcs is, és kitartó.
jún. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Empatikus vagyok, jó hallgatóság, hűséges, becsületes, illedelmes, tisztelettudó, kötelességtudó, megbízható, és precíz. Illetve, az átlaghoz képest (valamivel) magasabb az intelligenciám. Kritikus gondolkodás is jól megy, összefüggéseket is hamar át-, meglátok, amiket kellően alá is tudok támasztani.
jún. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Megbízható, realista (az jó,nem?)

Intelligens, bármikor lehet rám számítani, tettre kész

júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!