Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lenne arra lehetőséged,...

Ha lenne arra lehetőséged, hogy beházasodj egy dúsgazdag családba olyan áron, hogy a pasi/csaj megcsalja veled, és elhagyja érted a jelenlegi párját, élnél a lehetőséggel?

Figyelt kérdés
jún. 8. 18:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Àh. Engem nem érdekelne a màsik nyomora. De a pénz se annyira hogy hàzasodjak miatta. Nem vet fel a pénz, de anyagilag mindenem megvan amire vàgyok. Ami hiànyzik az életemből azt meg nem lehet megvenni. Nem érne nekem hàzassàgi maceràt és azzal jàró kötöttséget egy kis pénz amivel nem is rendelkezek szabadon, max ràm költik.
jún. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#5 ebben teljesen igazad van. Én azoknak a szép nőknek a táborát erősítem, akikről írsz :D Inkább szexelek támogatásért és őrzöm meg a függetlenségemet, minthogy kapcsolatban legyek. Abból sok jó nem származik.
jún. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

#12


Én mondjuk mai napig nem értem azokat a pasikat, akik tudják, hogy a nők a pénz miatt fekszenek le velük, és mégis élvezik az együttlétet. Tudva, hogy azok a nők eredetileg talán szóba sem állnának velük.

Pont tegnap beszéltem anyámmal (ő Svájcban él a férjével), hogy ott van egy olyan jelenség, hogy a tehetős pasik ázsiai lányokat vesznek feleségül (feltehetően a szegényebb rétegekből, pl. csóró thai lányokat).

Anyám szerint ez azért van, mert azok a csávók egy svájci nőnek sem kellenek.

Ja, szóval tulajdonképpen vásárolnak maguknak feleséget.

LOL.

jún. 9. 09:26
 14/17 anonim ***** válasza:
#13 szerintem is gáz, de én jól járok vele🤷🏼‍♀️
jún. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#14


Hát, ahogy gondolod. De ez az eset is mutatja, hogy a nemek közti értékellenétet, hogy kinek mi a fontos.

A férfiaknak fontos a jó külső, ezért többségük valszeg nem tudna lefeküdni olyan nővel, a pénzért, akit nem kíván. Fel se állna rá.


Ellenben a nőknél nem olyan ritka, hogy lefekszenek olyan pasikkal, akit nem kívánnak, a pénz miatt.

jún. 9. 09:46
 16/17 A kérdező kommentje:

#14


De amúgy ezt nem azért írtam, hogy ítélkezzek bárki felett. A pasikat is lehetne kritizálni, hogy mennyire csak a külső számít nekik. Na meg, mindkét oldalon vannak kivételek.

jún. 9. 09:59
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem mennék ilyenbe bele a lelkiismeretem és igazságérzetem miatt sem. Nem tudnék tükörbe nézni, ha miattam (is) menne tönkre valaki házassága, kapcsolata.

Az már csak hab a tortán, hogy a napokban olvastam egy gondolatot, aminek az volt a lényege, hogy "úgy veszíted el, ahogy megszerezted". Ezt egy olyan lánnyal kapcsolatban írták, aki a(z állítólagos) legjobb barátjának pasijával jött össze, míg azok ketten együtt voltak. A pasi félrelépett és az új lánnyal maradt.

Elgondolkodtató mondat volt azért.

jún. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!