Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lenne arra lehetőséged,...

Ha lenne arra lehetőséged, hogy beházasodj egy dúsgazdag családba olyan áron, hogy a pasi/csaj megcsalja veled, és elhagyja érted a jelenlegi párját, élnél a lehetőséggel?

Figyelt kérdés
jún. 8. 18:20
A kérdező szavazást indított:
Nem. Olyan áron nem akarnék meggazdagodni, hogy más ember szenved azért, mert elvettem a párját..
Igen, élnék a lehetőséggel.
35 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Eleve, ha tudom, hogy van párja, bele sem megyek a kapcsolatba. Ha engem akar, és nejem is vannak felé érzéseim, akkor zárja le a mostanit rendesen, majd adjon magának időt ténylegesen, lelkekben is lezárni a dolgokat. Utána esetleg beszélhetünk a továbbiakról.
jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
+ eleve nem szeretnék egy kitartott feleség lenni
jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
A legtöbb embernek abszolút semmi lehetősége nincs arra hogy valaha megtapasztalhassa gazdagságot, úgyhogy eleve el sem tudják képzelni, hogy ez milyen lehet. Amúgy az emberek 95 százaléka biztos hogy megtenné
jún. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
1. Gazdag pasim anélkül is lehetne, hogy valakitől el kéne szeretni. Bennem ennél több gerinc van + nem kéne ilyen pasi, mert előbb-utóbb velem is ezt fogja csinálni😀 2. Puszta anyagi érdekből nem lennék párkapcsolatban. Ha pénz kell pasitól, akkor felmegyek valami prosti vagy sugar kapcsolat kereső oldalra, de nem fogok valakit minden nap szórakoztatni meg elviselni, ha nem is szeretem, csak mert pénze van.
jún. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%

4 a legtöbb pasi, szegény, gazdag amúgy is szanaszét csalja a nojet.

Tudnék mesélni miket láttam már

Persze attól fosnak hogy egyedül maradnak mert kell nekik az érzelmi meg a háztartásvezető csicska

Meg jobban felnek hogy egyedül maradnak mint a nők


Nőként mondom hogy a legtöbb lány akinek olyan a külseje hogy pénzért kválkodjon megteszi. Hiszen ahogy irtam csak egy nagyon szűk rétege az emberiségnek gazdag és a nők nagyjn szűk rétege lesz szép


Ha nem undorodnek a szextol lehet én is belementem volna már pénzért egy kapcsolatba

jún. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Egyszer volt tehetős pasim, egy manipulativ, gusztustalan pszichopata volt. Soha többet gazdag pasit.
jún. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Soha nem jönnék össze olyannal, akinek kapcsolata van. Miért nem szólsz a feleségének? Szerintem jó lenne, ha tudná milyen féreghez ment hozzá.
jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Remélem, ez csak elméleti kérdés és a kérdező nem annyira sötét, hogy elhiszi, behazasodhat abba a családba.
jún. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem lennék szerető... Ha én kellek neki, akkor zárja le az előző kapcsolatát. A pénz meg nem kéne, hogy számítson. Tudom, naiv hülye vagyok 😅
jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Nincs az az isten, hogy házadjak, pusztán a pénzért egy riheronggyal meg pláne nem.
jún. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!