Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire fordult az elő, hogy...

Mennyire fordult az elő, hogy azért szakítottál meg baráti vagy párkapcsolatot, mert a másik fél nagyon tolakodó volt?

Figyelt kérdés
Ha volt ilyen, miben nyilvánult meg ez a tulajdonsága? És megmondtad neki egyből, vagy vártál vele valamennyit, vagy nem is közölted vele, hogy akkor itt most ebből elég, csak úgy szétmentetek, stb
jún. 7. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Igen, volt. Még a legjobb barátaimtól is nehezen fogadom az érintéseket, de ez az "új barát" nagyon belemászott az intim szférámba. Túlpörgött, állandóan hangosan vihogott, obszcén és cikis intim dolgokat mondott ki hangosan. Mindig minket nézett mindenki. Sajnos nem voltam vele őszinte, "ghostingoltam", amit már utólag sajnálok, mert a végén emberileg én voltam a phasz.
jún. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Velem szakították már meg a kapcsolatot. Nem vagyok elég jó. Sajnálom... 😕
jún. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem barát, hanem munkatárs, így ezt nagyon nehéz kezelni, főleg, hogy nagyon közel ülünk egymáshoz. Rettentően zavar, hogy állandóan hozzámér, megáll a hátam mögött szorosan, amikor ülök a gép előtt és ott áll szótlanul, míg észre nem veszem. Eleinte próbáltam vele (is) kedves lenni, de ma már nem szólok hozzá. Voltak gusztustalan megjegyzései is, amikre rögtön reagáltam, leállítottam. Azóta visszavett magából, de az állandó bámulása már rettentően idegesít. Szerencsére hibrid munkavégzésben vagyunk, így keveset kell vele találkoznom.
jún. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3as, szerintem dugni akar veled :/
jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy valaki volt, akit tolakodónak tudnék nevezni, végül csak részben emiatt szakítottam meg vele a barátságot.


Előtte többször próbáltam vele megbeszélni, hogy néha kicsit soknak érzem, pedig közben tényleg értékelem a társaságát, de erre aligha volt kapható. Aztán az egyik ilyenből veszekedés lett, amit végül úgy zártam le, hogy nekem ez már nem megy tovább, és elsétáltam, mert belefáradtam. Szó szerint. Később rám írt, hogy beszéljük meg újból, de nem jutottunk előrébb.


Ha nem reagáltam pár percen belül az üzenetére, akkor ilyen "hahó???", "hol vagy már??" szintű üzeneteket kaptam, de több közösségi felületen is. Elég sokszor addig jöttek a következő írások, míg nem válaszoltam rájuk. Pedig nem arról volt szó, hogy ignoráltam volna őt, csak szimplán nem mindig értem rá, mert nem mindig voltam otthon, vagy olyan helyzetben voltam, ahol nem tudtam válaszolni (sport, vezetés).

Élőben is egy idő után bántotta, ha másokkal is jóban voltam, másokkal is beszélgettem.

Meg hasonló dolgok is voltak, mint amiket az első válaszoló is írt.

jún. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!