Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, férfiak 40-50 évesen...

Nők, férfiak 40-50 évesen vannak akik visszautasítják a "kötelező idősödési hisztit"?

Figyelt kérdés

Ezt a 30 felett elkezdődő és növekvő, nekem már rigolyáim vannak és kialakult életem, már nem vagyok rugalmas, meg már itt fáj, ott fáj, lelassultam, stb.


Vannak akikre ez nem igaz és ki is kérik maguknak?


jún. 6. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

😂Sportolni kell,dietazni. Max izomlaz lesz a sporttol.

A lelassulas az a te egeszseged problemaja. Nem kell szemet kajsg dnni cigizni meg inni.

jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nincs ilyesmi igy 40 folott,de lehet, csak mert nem jutott meg el hozzam az info, hogy ez kotelezo...
jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

33 évesen nálam még nem kezdődött semmi, jó kedvem is van, ha fáj valami annak oka van, fejem szokott inkább csak, ha keveset iszom. De ilyen csak azért fáj mert öregszem téma nincsen. Rugalmas is vagyok szerintem (életben, most nem testileg), amiben nem abban azért nem, mert már próbáltam máshogy és úgy nem jött be.


Anyukám 50+-os, neki csak azért van lepusztulva a teste mert ülőmunkát végez és alig mozgott az elmúlt sok évben, kb a tipikus amíg elsétál a kocsihoz, addig mozog, lett egy gerincsérve, felépült, azóta tornázik de ennyi. Nehezeket nem tud már emelni nagyon.

jún. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Személyfüggő. Remélem ezzel nem leptelek meg.
jún. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
42 vagyok, de totál nem érdekel a téma. (F!)
jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
A rigolya szót aki elkezdi mondogatni ilyen kedélyeskedve, azok borzasztó modoros emberek. Idősebben is rengeteget változhatnak valakinek a szokásai, napirendje, közérzete, tapasztalom a családban pl. Mondjuk sokan a fiatalkori változást is tagadják, pl valaki egyszer nem takarított az már sose fog szerintük, estébé.
jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Nincs semmi rigolyám, de utálom ha a fiatalok összetaposák a fűvet.
jún. 7. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35 vagyok, de nem érzem ezt. Van némi pánikom, hogy már nem vagyok olyan, mint 20 évesen, pl nem hajlik úgy a derekam, de igazából dolgoznom kellene rajta nyifogás helyett
jún. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rengeteget utazom fejlődő országokban, szóval soha nem volt időm arra, hogy elkényelmesedjek. Ha egy szőnyegen kell aludni egy világvégi afgán faluban, akkor az ember nem azon fog hisztizni, hogy miért nincs melegvíz.
jún. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az nem idősödési hiszti hanem a kamasz gyerekeink kiváltotta agyidegzsába.
jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!