Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kérdezők miért nem írják...

A kérdezők miért nem írják meg mi lett a történetük vége?

Figyelt kérdés

Mostanában nem is egy olyan kérdésbe futottam bele, ahol állásinterjúról vagy vizsgáról volt szó. Többen biztattuk a kérdezőket, írták, majd beszámolnak a fejleményekről. Aztán azóta sincs semmi, eltűnnek.

Pedig jó lenne tudni mi lett velük, sikerültek-e nekik a dolgok.



jún. 6. 16:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Olyanra gondolok, hogy írta a kérdező múltkor, hogy jelentkezik egy ruhaboltba romaként eladónak. Tényleg kivételesen minden (!) válaszoló mellette állt, többen írták neki, hogy majd irja meg mi volt. A kérdező hálálkodott, hogy milyen jó emberek vannak itt, és mindenképpen írni fog. Aztán semmi.

#7: Szerinted ebben mi az ismerkedés? Mégis ki írta, hogy ismerkedni akar?

Én kíváncsi voltam, hogy sikerrel járt-e ez a lány, mert őszintén szurkoltam neki ismeretlenként is.

Főleg, hogy nő vagyok én is.


Én írtam ki kérdést egészség témakörbe korábban. Ott is érdeklődtek mi volt az orvosnál. Leírtam pár mondatban aztán annyi. Ha már segítettek nekem tanácsokkal, akkor nem haltam bele. Ja és nem ragadtam a kérdés alatt se csevegni, se ismerkedni.


Néha úgy bízom benne, hogy jól alakul a kérdezők sorsa.

jún. 6. 19:10
 12/14 anonim ***** válasza:
Megoldódott a helyzet így, vagy úgy, nincs szükségük segítségre.
jún. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy nem szükséges tudnunk a fejleményeket. Annyi a dolgunk, hogy informálunk. Ugyanúgy, amikor kijön a mentő és elviszik azt, akihez kihívtuk, nem telefonálunk a kórházba az ember állapota után érdeklődve.


Tessék, itt ez a kérdés, most én is anyázhatnék, hogy miért nem írja le hogy együtt van-e a párjával https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


Vagy volt itt egy csaj, akit rajtakaptak lopáson, beidézték kihallgatásra és napokig itt vergődött, hogy most börtönbe fog kerülni. Engem érdekelne, hogy sikerült e eljutnia pszichológushoz, de nem írta meg, én meg nem fogom ezért rossznak tartani.

jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Itt van az akit beidéztek akiről írtam https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__1264..
jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!