Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan lány/nő akimek...

Van olyan lány/nő akimek büdös a szája és tud róla? Ha igen, mit tesz ellene, hogyan éli meg?

Figyelt kérdés

jún. 3. 15:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a csoporttársnőm szájának volt olyan szaga, mintha egy állat elpusztult volna benne. Folyamatosan úgy beszélt, hogy az arcomba nászott, ezért közvetlen közelről elvezhettem ezt a bűzt.
jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
El kell menni fogászati ellenőrzésre fogkőleszedésre. Elvileg a fahéjas rágó elveszi a szagokat. Dmben lehet kapni.
jún. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Ne a nyelvedet meg az orrodat dugd oda, hanem a ****odat!
jún. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Lehet elege lett az agyonszakosodott fogorvoslásból. "Jólvanazúgyis" Régen egy ember megoldott mindent, most meg utalgatnak mindenfelé. Másrészt a cukorfogyasztásunk az egekben, emelett egyéb szutykokat is felzabálunk. Nincs min csodálkozni.
jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha mandulakövem van, akkor szokott büdös lenni.

Mondjuk akkor nem is csoda. Egyszer megszagultam direktbe egy olyan kipiszkált kis fehér sz.rt, s szinte összehánytam magam.

jún. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 Hány éves vagy? Ilyenkor nem csókolózol?
jún. 3. 17:31
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#6


Most 23.

Eddig 3-szor volt olyan időszak, amikor mandulakövem volt. (Mind az elmúlt 2 évben)

Az első kettőnél a csók még nem volt egy olyan aktuális minennapi dolog.

A harmadiknál meg tudta már a barátom, hogy mi a helyzet. Az a tudat amúgy jobban zavarta, hogy tudta, hogy piszkálom ki öket, mint a szag, amit okoztak.

Amúgy ilyenkor nem kell hosszú időintervallumokra gondolni. Max 3 nap mire olyannyira összeállnak a lerakódások, hogy meg tudjak szabadulni tőlük (Attól számolva, hogy észreveszem, hogy valamiért elkezdtek begyűlni a mélyedésekbe).

jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Szólni kellett volna neki, hogy ne másszon bele az aurádba.

Én szagoktól függetlenül utálom, ha a páromon kívül valaki egy méternél közelebb jön hozzám és úgy beszél.

Nekem volt ilyen osztálytársam, folyamatosan ínygyulladása volt, sokszor vérzett is neki, olyan szájszaga volt, mintha beleszart volna valaki, de komolyan. Ő is tudta, igyekezett távolságot tartani, sokat szájsprézett, rágózótt, járt fogorvoshoz is de nem múlt el a dolog az biztos. Nem tudom hogy kezelik az ilyesmit, de 6 év alatt neki ez folyamatosan megvolt amíg egy osztályba jártunk.

jún. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Gyomorproblémák is okozhatnak rossz szájszagot. Egy biztos, kezeltetni kell.
jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
jún. 3. 23:04 Akkor Bidennel nehogy talalkozz :D
jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!