Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért rejted el az ismerősök...

Miért rejted el az ismerősök listáját a Facebookon?

Figyelt kérdés

jún. 3. 08:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló okom van rá mint a 8-asnak. Van egy két rokonom akik állandóan nézegették mindenkinek az ismerőseit és állandóan kérdezgették hogy ez meg ki? És ez egy idő után retek unalmas. Meg amúgy is kinek mi köze ahozz kik az ismerőseim?
jún. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én például nem rejtem el, mert egyáltalán nem érdekel sem az, hogy ki mit gondol sem az egész Facebook. Sőt a legtöbb ismerősöm a szülővárosomból van én meg már elköltöztem onnan, innentől végképp nem érdekel kinek az éppen a legnagyobb gondja az életben, hogy kit miért ismerek 😂Cserébe minden egyéb le van tiltva nálam, a képeim nem lehet lájkolni, az idővonalamra nem lehet írni, sőt még a szülinapom sincs kint. Nincs annál rosszabb amikor olyanok köszöntgetnek akikkel 15 éve nem beszéltem.. felesleges. Páromnak például mindez le van tiltva és még az ismerősei listája is. Neki ugyanaz az ok mint amit itt írtak előttem, hogy nem tartozik senkire.
jún. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12-es,egyetértek, nekem is ugyanaz a véleményem!
jún. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!