Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért rejted el az ismerősök...

Miért rejted el az ismerősök listáját a Facebookon?

Figyelt kérdés

jún. 3. 08:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted van valakinek köze hozzá?
jún. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarom, hogy nyilvánosan látható legyen, hogy nincs ismerősöm. Mert aki rám keres, élőben faggat, hogy miért nincsenek ismerőseim. Nem fogok idegeneknek, félidegeneknek magyarázkodni. Akinek tudnia kell, ők tudják, miért.
jún. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert kevés ember van fent nekem ismerősnek, és nem akarom hogy ezt lássák.
jún. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
S mégis kit érdekel?! 140 körül vannak ismerőseim, mostanában is törölgettem 160-tól lefelé, közben páromnak ezer felett van, soha senki nem kérdezősködik. Ez már paranoia.
jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De akinek van 500 ismerőse az is elrejti. Szóval nem fogom megtudni h miért
jún. 3. 09:58
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Na erre válaszolj.
jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Még komolyan itt tartunk, hogy facebookot néz még valaki? Nem szégyellitek magatokat, hogy milyen gázak vagytok?
jún. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 500 felett van, mégis rejtve van, mert van pár rokon, akinek szokása volt a másik rokonok, ismerősök FB ismerőseinek elemzése, állandó és folyamatos ellenőrzése. Nincs szégyellnivalóm, nincs problémás ismerősöm, de kombinálásokhoz, pletykákhoz nem szeretnék asszisztálni.

(mindenkit ismerek onnan, sport, munka és sulik miatt hamar összejött ez a szám)

jún. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Senkire nem tartozik hogy kit ismerek vagy nem.
jún. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert senkinek semmi köze ahhoz, hogy kivel milyen kapcsolatban vagyok és honnan ismerem.
jún. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!