Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annak vajon mi zajlik le a...

Annak vajon mi zajlik le a fejében, aki azután tiltja le a másikat, hogy az teljesen egyértelműen kifejezte neki, hogy soha többé nem fog neki írni?

Figyelt kérdés

A tiltást tulajdonképpen arra találták ki, ha zaklatják az embert. Ilyenkor teljesen jogos is...


Én viszont egy hónapig egyáltalán nem írtam az illetőnek. Ő se nekem, ebből egyértelművé vált számomra, hogy ő lezárta a kettőnk kapcsolatát. Bennem azonban még maradtak gondolatok, érzések, így aztán írtam neki egy hosszabb üzenetet... Ebben teljesen egyértelművé tettem a számára, hogy többet nem szándékozom neki írni! Volt benne némi odaszúrás, de jókívánság is, amit teljesen komolyan gondoltam (és még most is komolyan gondolok).


Ezért aztán fel sem tűnt volna, hogy letiltott... De meg akartam keresni egy képet, amit korábban elküldtem neki... Akkor láttam, hogy már nem tudnék neki írni.


Egyszerűen nem tudom hová tenni a dolgot...



jún. 2. 06:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Írtál neki 1 hónap után, ráadásul regényt, tök mindegy, mit szögeztél le, ez kb. mindenkinek arra utalna, hogy a jövőben is felbukkanhatsz még. Ezért tiltott le. Olyan, mint amikor vki mondja, hogy nem akarom tovább szaporítani a szót, és mégis mondja még vagy 1 órán át:-)
jún. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
70%

Minek írtál rá?

Magától lezárta a veled való viszonyát, nem értem minek megírni hogy nem írsz többet.

Kom, abban reménykedtél hogy könyörögni fog, miután le se sz@rt?

Lépj tovább, ő rég megtette.

Így magad alacsínyotottad le nála.

jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így akart biztosra menni, hogy nem kap több, ehhez hasonló üzenetet. Valószínűleg, az általad említett, odaszúrkálások miatt is.
jún. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
67%

Az üzeneted elolvasása előtt tiltottalak volna.

Ha nem vártál választ, akkor miért zavar, hogy tiltott?

Valószínűleg nem erre a reakcióra számítottál, mert mégsem zártad le ezt az egészet, bármennyire is bizonygatod.

jún. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
76%
Neki edesmindegy, hogy esik jobban. Pl a beszelgetesetek is eltunik igy. Kiradirozott teged. Es nincs rahatasod.
jún. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Az o ertelmezeseben, miutan orult, hogy lepattintott es egy honapig nem reklamaltal, most megis megtetted es ahogy irod, meg oda is szurtal neki.


Ez jarhatott a fejeben: jaj ne, megse vette a lapot, nem erti, hogy vege, meg be is szol es oldalszam rinyal, na ehhez nincs kedvem, letiltom, nekem meg egyszer nem fog itt semmit se kuldeni.


Sajnos ezt gondolta, es ne vedd magadra, őt minositi, marmint a tiltas. De te se pazarold az idod, ilyenekre, itt a nyar, menj programokra, setalj, ismerkedk eloben es erezd jol magad.

jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Most kicsit védeni fogom a kérdezőt, mert voltam hasonló helyzetben. Megsértettem valakit, mert olyam dolgokat elmeséltem, amivel kellemetlen helyzetbe hoztam, plusz erőszakosnak is érzett engem. Én nem akartam neki rosszat, de sajnos így alakult.

Ő udvariasan megszüntette a kapcsolatunkat egy emailben, én meg pár nap után írtam egy levelet neki, mert fontosnak éreztem, hogy leírjam, hogy sajnálom és hogy a jövőben nem zaklatom, de akarom hogy tudja, hogy sajnálom, megértettem mit tettem és remélem egy nap képes lesz elfelejteni a rossz értést, amit okoztam neki. Én is ugyanúgy álltam hozzá, ahogy a kérdező, hogy ez csak utolsó levél és búcsú és muszáj.

3 év után rendesen fogom a fejem, hogy mi a fenének kellett egy levélben megírnom, hogy békén hagyom, ahelyett, hogy csak békén hagytam volna. :D

De más az, amikor ebben a mentális állapotban benne vagy egy szituációban meg mas az, amikor kint vagy a dologból.

Amúgy őt teljesen megrémítette a levelem, ő a közös ismerőseinket is letörölte Faceről miután írtam neki.

jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!