Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annak vajon mi zajlik le a...

Annak vajon mi zajlik le a fejében, aki azután tiltja le a másikat, hogy az teljesen egyértelműen kifejezte neki, hogy soha többé nem fog neki írni?

Figyelt kérdés

A tiltást tulajdonképpen arra találták ki, ha zaklatják az embert. Ilyenkor teljesen jogos is...


Én viszont egy hónapig egyáltalán nem írtam az illetőnek. Ő se nekem, ebből egyértelművé vált számomra, hogy ő lezárta a kettőnk kapcsolatát. Bennem azonban még maradtak gondolatok, érzések, így aztán írtam neki egy hosszabb üzenetet... Ebben teljesen egyértelművé tettem a számára, hogy többet nem szándékozom neki írni! Volt benne némi odaszúrás, de jókívánság is, amit teljesen komolyan gondoltam (és még most is komolyan gondolok).


Ezért aztán fel sem tűnt volna, hogy letiltott... De meg akartam keresni egy képet, amit korábban elküldtem neki... Akkor láttam, hogy már nem tudnék neki írni.


Egyszerűen nem tudom hová tenni a dolgot...



jún. 2. 06:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
27%
Zaklatottad, letiltott. Savanyú a szőlő, mi?
jún. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
32%
Mert szerinted én olvastam a kommentedet? Ha egy hónapig nincs köztetek semmi kontakt, akkkor rohadt egyértelmű, hogy vége, ezen mit kell megbeszélni? Nem hogy életlen kés vagy, inkább egy görbe krumplinyomó.
jún. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
38%
Nem életlen kés ez, hanem egy kib#szott rozsdás végű kapanyél.
jún. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
66%

Számomra ez egyértelmű kedves kérdező. Te leírtad a lezáró gondolataidat, mert így tiszta a lelkiismereted és így nyugodt a lelked, ezzel tovább lépnél. Ő meg szembesülve lett azokkal a dolgokkal amivel nem akart szembesülni, ezért tiltott le, fáj neki de nem akar dolgozni rajta, ez őt minősíti nem téged.

Tudod az életben nem azt kapjuk vissza másoktól amit megérdemlünk, hanem azt amire a másik képes az ő szintjén. Sajnálom. Lezártad, engedd el.

jún. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
30%
Kik azok akik 0-ra pontoznak minden hozzászólást? Kérdező, ha faj az igazság, minek kérdezel?
jún. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
59%
Mert a kérdező sík hülye és nem érti, hogy miért tiltotta le az exe, amúgy jogosan.
jún. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
30%
Darázsfészekbe nyúltunk! Tiltsatok le!😂😅🤣
jún. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
68%

Én egy ismerősömmel szüntettem meg a kapcsolatot, mert valami miatt ráért másokkal eljárni iszogatni, bulizni, de velem nem. A neten persze mindig válaszolgatott, de kicsit olyan volt, mintha mesterséges intelligenciaval barátkoznék.

Egyszer sikerült egy találkozót megbeszélnünk, amit néhány nappal a találkozó előtt lemondott. Utána nem írtam neki többet.

Szerintem elég egyértelmű, hogy nem írok neki, nem keresem őt, ezért nem fogok neki most így hónapok múlva írni, hogy "Én már hónapok óta nem írok neked és a jövőben sem, de most hadd fogalmazzam ide az Egri csillagokat."

jún. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Önvédelemből tette, biztos szeretne lenni abban, hogy több búcsúlevelet nem kap.

Teljesen megértem a tiltást.

jún. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak tutira megy.
jún. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!