Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annak vajon mi zajlik le a...

Annak vajon mi zajlik le a fejében, aki azután tiltja le a másikat, hogy az teljesen egyértelműen kifejezte neki, hogy soha többé nem fog neki írni?

Figyelt kérdés

A tiltást tulajdonképpen arra találták ki, ha zaklatják az embert. Ilyenkor teljesen jogos is...


Én viszont egy hónapig egyáltalán nem írtam az illetőnek. Ő se nekem, ebből egyértelművé vált számomra, hogy ő lezárta a kettőnk kapcsolatát. Bennem azonban még maradtak gondolatok, érzések, így aztán írtam neki egy hosszabb üzenetet... Ebben teljesen egyértelművé tettem a számára, hogy többet nem szándékozom neki írni! Volt benne némi odaszúrás, de jókívánság is, amit teljesen komolyan gondoltam (és még most is komolyan gondolok).


Ezért aztán fel sem tűnt volna, hogy letiltott... De meg akartam keresni egy képet, amit korábban elküldtem neki... Akkor láttam, hogy már nem tudnék neki írni.


Egyszerűen nem tudom hová tenni a dolgot...



jún. 2. 06:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%
Tehát hosszú ideig nem írtál neki, majd írtál egy üzenetet amiben leírtad neki, hogy úgy ahogy eddig sem írtál, a jövőben sem fogsz neki írni.
jún. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

1


Viszonylag hosszú üzenet volt. Nyilván nem ilyen konkrétan írtam neki, hogy többet nem írok, de elég egyértelműen zártam le. Választ sem vártam.

jún. 2. 06:56
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
És nem lett volna egyszerűbb nem írni? Ha valakinek nem írsz, veszi a lapot hogy nem akarsz vele kommunikálni.
jún. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
De egyszerűbb lett volna...
jún. 2. 07:03
 5/27 anonim ***** válasza:
56%
4, Akkor megvan a tiltás oka is.
jún. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ki hogy van vele, én nem szeretem úgy lezárni a kapcsolatokat, hogy nem beszéljük meg a dolgokat. Ez itt elmaradt. Ahogy írtam fent, bennem maradtak bizonyos gondolatok, érzések...


Nem bánom, hogy ezeket tudtára adtam. Meg végülis mit számít, hogy letiltott, mert komolyan nem akartam már neki írni.

Csak azért szar érzés. Szerintem nem ezt érdemeltem. De ő tudja...

jún. 2. 07:15
 7/27 anonim ***** válasza:
67%
És nem tudnád csak elengedni? Leírtad amit gondoltál, ő cserébe letiltott, kész, élni kell tovább az életedet. Semmi elentősége nincs az egésznek. Hidd el, ennél súlyosabb gondok is vannak.
jún. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
13%
Nem Te vagy a legélesebb kés a fiókban, ugye?
jún. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
62%
Szóval egy-két hónapoal, miután szakítottatok és megbeszéltétek, hogy nem akartok szart se egymástól, te leírtad neki egy khurva hosszú üzenetben, hogy nem akarsz tőle semmit. Csodálkozol, hogy letilt? Én mielőtt letiltottakak volna még el is küldtelek volna a bús pıcsába. Pontosan azt érdemelted amit kaptál.
jún. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

9


Az olvasás nem az erősséged, igaz?

A 6-os kommentemben írtam, hogy nem lett megbeszélve. De nyilván én vagyok az életlen kés...

jún. 2. 07:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!