Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet valaki egyszerre nárcisz...

Lehet valaki egyszerre nárcisztikus, infantilis, és félénk?

Figyelt kérdés

máj. 31. 00:41
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Lehet.
máj. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor én az vagyok😂😂😂
máj. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
A narcisztikus az mar eleve infantilis. :)) A sok sznob, aki ugy csinal, mintha o lenne a vilag kozepe... xD huzogatja az arrogans szajat, aztan meglepodik, ha viszont kapja. Minr valami dedos kisgyerek. :3
máj. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Félénk nárcisztikus személyiség? Az kb olyan, mint a becsületes maffiózó.
máj. 31. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Az infantilis az nem úgy hogy örömében és felszabadultan infantilis és kreatív, valamint mint a jobban sikerült gyerekek törődik másokkal is, hanem úgy hogy gyerekesen ő akar lenni a világ közepe és mindenkin áttapos.
máj. 31. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Az anyám. A gyengéken uralkodik és gonosz, de ha valaki nem hagyja magát, és földbe döngöli, összehúzza magát, mint egy darab xar.
máj. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem én már találkoztam ilyennel, egy volt barátnő személyében. Nem azért mondom rá, hogy nárcisztikus, mert épp ez a menő, bár, ez már lehet kezd lecsengeni, hanem, mert több szakcikk elolvasása után is annyi egyezés volt közte és az ott olvasottak közt, hogy az már nem lehet véletlen.

Azok mellett, nagyobb csoportok, társaságok előtt félénk volt, nem szeretett és nem tudott előttük komfortosan, felszabadultan beszélni. Ugyanez az ismeretlen helyzetekben, és/vagy idegen emberek között, előtt.

Közben pedig gyakran voltak infantilis megnyilvánulásai, dolgai. Felnőtt létére szokása volt nyafogni is például.

máj. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Aki nyafog, na az tuti nem nárcisztikus, max ha csak a párja előtt otthon. A nárcisztikus olyan kínosan ügyel a jó hírére, hogy ő aztán soha nem fogja magát blamálni több ember előtti nyafogással, amit ugye mindenki elítél. Már teljesen összemosnak mindent. A nárcisztikus nagyon ritkán kerül ciki helyzetekbe, ő csak másokat hoz ciki helyzetbe, akit csak tud.
máj. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
Osztom 8 at
máj. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!