Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Követtél már el olyan bűncsele...

Követtél már el olyan bűncselekményt amely már elévült?

Figyelt kérdés

máj. 30. 21:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
40%

10-es vagyok!

Mivel rég volt már lehet rosszul emlékszem és csak kitaláltam az egészet.Inkább szexualitás kérdéshez kellett volna ezt a választ írnom pár haverom is mesélt hasonlót akkoriban.Bár kitudja már 35 éve volt, tanárnő sem él már és lehet csak kitaláció volt csak.

máj. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
35%
🙄😬
máj. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
57%
Egyszer a tescoban nem ütöttem be vélelenül 4 szem paradicsomot. Otthon a blokkon vettem észre. :D ennek màr több éve. Amúgy mindig becsületesen szoktam vásárolni, de akkor és ott máshol járt az eszem.
máj. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
82%

Egyszer egy üzletben vásároltam, és egy nagyobb, drágább terméket külön szerettem volna fizetni.

Szóltam a pénztárosnak erről, majd elkezdett flegmázni, bunkózni, végig morgott amíg a többi terméket rendeztük.

A vége az lett, hogy annyira felidegesítette magát, hogy el lett felejtve, és kisétáltam vele. Az kijárattól kb10-re vettem észre, de tekintettel a nő stílusára, továbbsétáltam.

Nem tudom hogy ez bűncselekmény e.

Ja és hamis bkv (akkor még az volt) bérlettel jártam évekig.

Na az bűncselekmény 😂

máj. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Két évig hamis diákigazolvánnyal utaztam
máj. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Igazából akármilyen bunkó az eladónő, ha fizetés nélkül távozol is bűncselemény. Az eladónő minősíthetetlen viselkedése nem ad mentséget a fizetés elmulasztására, ugyanúgy ha nagyon kedves az eladónő nem vagy arra kötelezve hogy a termék dupláját fizesd ki. Ráadásul azt sem tudhatod, miért volt ilyen napja. Lehet 2 nappal korábban halt meg egy nagyon közeli rokona és épp ilyen állapotban csípted el az eladónőt. Én pont ezért nem is veszem magamra ha vlaki bunkó. Ha valami komoly baja van, amikor megnyugodott úgyis megbánja, ha meg természtetét adódóan ilyen, akkor meg minek pazaroljam rá az energiámat.
máj. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
73%

Amit mi csinálunk kis emberek az úgyis csak kis semmiség ahhoz képest, amit a politikusok meg a seggnyalóik művelnek ebben az országban.

Azoknak kellen szégyenkezni, de sajnos elég vastag bőr van a pofájukon!

máj. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is hamisított tanulmányi igazolással jártam tömegközlekedésen. A válság alatt volt, mindenen spórolni kellett, otthon összeszerkesztettük.
máj. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ovis koromban elloptam az oviból egy gumidínót.
máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
En a kozkonyharol lopkodtam a kajat altalanos suliban. Volt, hogy a kikeszitett uzsonnakat loptam el es megettem, meg olyan is volt, hogy az ebedet dezsmaltam. :))
máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!