Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Követtél már el olyan bűncsele...

Követtél már el olyan bűncselekményt amely már elévült?

Figyelt kérdés

máj. 30. 21:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%
Az enyém még nem évült el. :D
máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

Nem egészen elévült, hanem amikor elkövettem, még csak szabálysértés volt, és nem buktam le.

Pár éve vettem észre, hogy már bűncselekmény.

máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

Megbüntetett a kaller a villamoson úgy 12 éve.

Nem jött csekk, remélem elévült 😂

máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem.. Nem szoktam tilosban járni.
máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszként letöltöttem a Bajlós árnyakat. Igaz, utána megis néztem, szóval szerintem ezért meg is bűnhődtem.
máj. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
3, azért óvatosan. A Heti hetesben mesélte egyyszer Teddy, hogy nem fizetett be egy parkolasi bírságot, azt hiszem kétezerért, majd 10 év múlva 60+ ezret kellett fizetnie. Fent van Youtubeon.
máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
16%
1: :DDDDDD
máj. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
40%
Most őszintén.Szűrik nézik a netet már régóta ha itt valaki leírna bármi komolyat előszednék még a föld alól is.
máj. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem fizettem be elsőben egy kredit büntit az egyetemen.


Azóta lediplomáztam és azóta se lett belőle semmi ami fura, de ha ők nem keresik rajtam akkor így jártak.


Mondjuk ez nem bűncselekmény.


Ja meg szoktam horgászni és egyszer el loptam egy 8 kilós amúrt egy magán tóról. El dugtam a botzsákba. De ekkor meg még kiskorú voltam és le sem buktam.

máj. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
13%

90 években jártam suliba.Általános suliba jártam ki kellett óra közben mennem wc-re.Azt hitte a tanárnő valami mást akarok csinálni kijött utánam.Utána nem igazán értettem mi történik.Azt mondta szeretné látni hogy bemegyek a wc-re.Majd ahogy ott voltam kinntről odaszólt viccesen bár nem értettem hogy szeretné látni hogy tényleg csinálom.Mögém állt.Elöntött valami forróság izgultam remegtem picit ő is észrevette majd hirtelen megdagadt ott lenn.Már serdültem akkor.Valami fura gondolatom volt hogy finoman húztam rajta egyet.Erre azt mondta csináljam.Alig csináltam majd egy hatalmas nyögés és spriccelt egyet.Annyit mondott folyik neki is meg kell törölni.Felhúzta a szoknyáját és megtörölte.

15 évig voltam utána a férje mellet a szeretője.Mindenki úgy tudta különórákra járok hozzá.

máj. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!