Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt gyakorin mi ez a jelenség...

Itt gyakorin mi ez a jelenség hogy 3 mondatból diagnosztizáljuk a másik teljes életét és személyiségét?

Figyelt kérdés
Gondolom nem kell bemutatni a jelenséget,amikor valaki ir valamit és arra jön valaki aki abból már olyan messzemenő következtetéseket von le, hogy full magabiztossággal állit valamit a névtelen kérdező életéről. Ez miért van?
máj. 30. 19:47
1 2
 1/20 Rakott karfiol ***** válasza:
59%
Mert kivülálló sokszor jobban látja a dolgokat. Míg a szenvedő, kérdést kiíró nem lát rá magára, mert azt hiszi létezik rövid út.
máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Engem inkább az érdekelne, miért vár valaki hasznos tanácsot egy összetett helyzetre, amikor három mondatot ír, vagy annyit sem...
máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%
Mert sokan marhára szeretnek belebeszélni mások életébe, megmondani a tutit, pedig a kutya sem kérdezte őket, legalábbis nem arról.
máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Azért a fogyókúra kategóriában a kérdező ha annyit ír, hogy 160 cm és ehhez 40 kiló, ma még csak egy almát evett, azt is önhánytatással kilökte, és azon aggódik, mennyi kalória szívódott fel még így is, mert fél, hogy meghízik, azt szakorvosi diploma nélkül is megmondom, hogy testképzavaros és étkezési zavaros.
máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
4# nyilván nem ilyenekre gondoltam, inkább amit a 3# vázolt fel
máj. 30. 20:12
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Azért az is megér egy misét amikor valaki már 100-adjára írja ki kérdésként azt a 3 mondatát.
máj. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%
#5 Akkor tulajdonképpen te nem a válaszra vagy kíváncsi, hanem csak köpködni akarsz a válaszolókra?
máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Duke81 ***** válasza:
23%
Mond neked valamit az a szó, hogy "nagyokos"? Na ezért!
máj. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Én meg egyes esetekben azt vettem észre, hogy a kérdező kiír egy kérdést, valamelyik válaszoló belespekulál valamit és azelőtt, hogy a kérdező megerősítené vagy megcáfolná, egyes válaszolók kész ténynek veszik és abból indulnak ki, amit egy anonim oldalon belespekulált az egyik válaszoló a kérdésbe, pedig nem is írta a kérdező.
máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
3 mondat? Van akinek 3 szó is elég.
máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!