Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért számít ennyire pár...

Miért számít ennyire pár embernek a külsőség? 23/F

Figyelt kérdés
Néhány napja találkoztunk barátnőm barátaival és konkrétan leszóltak, hogy milyen gagyi mobilom van (nem költenék rá 100K felet), meg hogy milyen ronda ruháim vannak, csak mert nem márkásak (nekem nem is az számít 🤷‍♂️), és hogy nem értik, miért pont egy ilyen sráccal kell járnia a barátnőmnek, vannak nálam sokkal jobbak. Alig szóltak hozzám, kb mintha ott sem lettem volna.
máj. 28. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

1. Mert sznobok.

2. Mert aki nem olyan tehetos, mint ok, azt luzernak nezik es nem veszik komolyan.

3. A baratnod mit szol ehhez?

máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1


Csak annyit mondott rá, hogy ne foglalkozzak velük. Ő nem volt vevő erre a viselkedésre és rájuk is szólt, hogy ne nézzenek le ilyenek miatt

máj. 28. 18:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, ez nagyon klassz! Akkor legalabb a baratnod normalis es o nem olyan, mint a baratai. Hallgass ra szerintem.
máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátnődnek érdekes barátai vannak.
máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Én a helyedben elküldtem volna őket a..fszba és otthagyom őket(csajod is)
máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fura társaság. Nekem drága telefonom van és közepesen márkás ruháim, de halálosan leszarom, mások mit vesznek maguknak, figyelni sem szoktam. Azt tudom, hogy nekem miért fontosak ezek a dolgok (nem azért, hogy mások lássák), de hogy az miért fontos bárkinek, hogy valaki másnak milyen cuccai vannak, arról fogalmam sincs😃
máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez van

100 emberbol csak 1 all velem szoba

máj. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ilyenben volt részed. Azok a barátok végtelenül felszínesek (ezek alapján), akik ilyen dolgok alapján ítélkeztek rólad, meg se nagyon próbáltak ismerni téged. Viszont a barátnőd nagyon jól lereagálta az egészet, és szuperül kiállt érted.

Tudom, könnyű mondani, de ne vedd magadra azokat, amiket mondtak. Nem attól lesz az ember valaki, hogy ilyen márkájú telefon villog a kezében, vagy nagy márkás, túlárazott ruhában járkál mindenhová.

máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!