Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik szadista nő?

Létezik szadista nő?

Figyelt kérdés

(nem társkereses, én is nő vagyok)

Rengeteg szubmissziv, mazochista nővel talalkoztam már életemben,de dominánssal és kifejezetten szadistával még sose. Ismertek ilyet?


máj. 27. 19:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
máj. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne!
máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%
Mivel vannak női főnökök... Csak egy mentálisan sérült ember vállal főnöki pozíciót.
máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

3


Valaki kel aki irányítja a munkálatokat...Ha mondjuk egy közösség kalákában dolgozik,akkor is kell egy "főnök". Az irányítja csapatot aki az adott feladathoz a legjobban ért.

máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy főnöknek nem kell szadistának lennie.
máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

#3:

Akkor minden vezérigazgató mentálisan sérült a világon? Elég primkó vagy te is.

máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

4 Ez sajnos nem igaz. Általában az irányít aki a legnagyobb fa@fej és aki a legjobban ért az adott munkához annak jut a robot szerepe.

Ez a szép ebben az országban, hogy pont forditva van minden mint nyugaton!

máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

ismerek ilyet. Nem is egyet.

(Nem kell a privát üzi, hogy adjam meg a nevét dehát nő vagy....úgyse adom meg... átlátszó és szánalmas próbálkozás)

máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Haverom mesélte:

Volt egy nője, akit szex közben az hozott izgalomba, hogy borotvapengével vagdosta a pasit. Nem túl mélyen, meg nem veszélyesen, csak hogy a vágások vérezzenek aztán azt nyalta le a pasiról, meg kenegette szét.

Na ez szadista lehetett. Nagyon beteg nő volt. Meg egyébként állatokat is kínzott, élvezetből.

Aztán később hallottam, hogy lecsukták a csajt, mert ez még akkor volt, mikor Németben dolgoztam. A csaj is ott dolgozott, házakhoz járt ki, mint idősgondozó. Aztán akikhez járt ki, az egyik nyugdíjas házaspárt kinyírta, meg kifosztotta őket.

máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

7


Jó.De azt a kalákában végzett munkára értettem.Arra amikor egy közösség tagjai egymásnak segítenek.Ha ott nem az irányítja mondjuk egy ház felépítését aki ért hozzá,akkor abból nem lesz semmi.

máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!