Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hord sok ember kapucnit...

Miért hord sok ember kapucnit teljesen indokolatlanul?

Figyelt kérdés
Főleg férfiak épületben, pl bevásárlás al, kocsiba stb

máj. 25. 13:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Hidegebb időben praktikus, mert nem fázol, főleg ha fúj a szél és olyan "elbújok az emberek elől" érzést kelt. Legalábbis bennem.
máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Indokolatlanul? Miért kell indok hozzá? Azt húz magára mindenki, amit akar.
máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretik, például.
máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Mert most ez a divat.
máj. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
Mert menőznek a kivagyi majmok. Utálom őket mint a sz@rt.
máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Lehet menő, laza, vagány stiló (stílus) is. De amúgy még lehet az is, hogy valaki vagánynak, meg keménynek akar tűnni, de belül meg nem az. Lehet az is, hogy átéli ettől a menőséget, meg a vagányságot, de az is lehet, hogy nem. Lehet, hogy csak ilyen "önvédelem",meg pajzs, hogy kifele keménynek mutatja magát, de lehet, hogy nem is akarja keménynek mutatni magát, csak egyszerűen elbújik. Lehet, hogy pl egy baráti társaságba mindenki úgy jár, és amikor összegyűlnek, ez a csoportos ismertetőjegyük, amitől kifelé is azt mutatják, meg befelé is megélik az összetartozásukat. Amúgy én nemnagyon szoktam látni indokolatlanul kapucniviselőket. Még olyan is lehet pl, hogy pl hajat mosott, de hirtelen eszébe jut, hogy gyorsan valamiért azonnal le kell ugrani a boltba. Vagy pl sapkát akart venni, vagy nem tudja, hogy akar-e, végül nem visz, de rájön, hogy kéne, és a kapucni is pont sapkaként is funkcionál. Vagy pl én középsulis koromban, amikor kapucnis pulcsit vettem fel télen, nem kellett hozzá sapka. Meg még volt egy önbizalomhiányos, önmagát sokáig kereső csaj, amikor éppen a "menő rocker" korszakát élte, rémlik, mintha láttam volna róla egy olyan bandázós képet, amin talán őrajta volt kapucni, a többieken nem, az egy rocker társaság volt. Meg pl lehet, hogy ő pl fázik, más a vérkeringése, idősebb, kevésbé bírja a hideget, mint te, és ő fázik, de te nem. De lehet, hogy egy melegebb országból költözött oda, ahol más a hőfok, és ahhoz képest neki ott hideg van,ahol vagytok. Van az a vicces mondás/ definíció,hogy "A pulóver az a ruhadarab, amit a gyereknek föl kell vennije, ha/amikor az anyukája fázik." Régen énnekem pl pólóban is megfelelő, kifejezetten kellemes volt a 21 fok, de máramár minimum 23 kell, ha meg fúj a szél, akkor 26. Egyszer megfigyeltem, hogy a 22 °C napsütés melegebb, kellemesebb, mintha 24 fokot mutat ugyanaz a sima (nem digitális) hőmérő,de közben meg fúj a szél. Szóval én a 24 fokban beborulva(?-nemtom be volt-e,úgyrémlik igen), széllel jobban fáztam, mint a 22 fok,kellemes napsütésben. Celziuszfok mindakettő, nem lett máshova helyezve sosem a hőmérő, mindigis ugyanazon az egy helyen van/+ volt.
máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
5#: Nemcsak amiatt, hanem mert a drogos kezüket, agyukat, nyakukat, fejüket, karjukat eltakarja vele.
máj. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
50 éves vagyok, nem vagyok drogos, ennyi idősen a menőzés se az én pályám. Egyszerűen szeretem a kapucnis felsőket. Biztonság érzetet ad, olyan mint egy ölelés
máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
Én akkor szoktam, ha "rossz haj" -napom van, és éppen nincs időm vagy kedvem hajat mosni, viszont a boltba le kell ugranom valamiért.
máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15%
Me az oan menőőő.
máj. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!